Ana sayfa Dizi / Film Leyla Ile Mecnun’un Yönetmeninden Yeni Dizi

Leyla Ile Mecnun’un Yönetmeninden Yeni Dizi

PAYLAŞ

Türk televizyon tarihinin en efsane dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü bu sefer yeni bir Youtube dizisiyle karşımıza çıkıyor. Absürt komedi denince akla gelen Leyla ile Mecnun’un yokluğu tüm izleyicileri üzüyordu.

Ta ki Görünen Adam çıkana kadar. Onur Ünlü Görünen Adam’ı televizyonda yayınlamak istesede yapımcıların pek sağlıklı bakmaması sebebi ile Youtube dizisi olarak çıktı.

Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız Osman Sonant başrolün en yakın arkadaşını canlandırıyor baş rolü ise Ulan İstanbul dizisinden tanıdığımız Erkan Kolçak kötü karakteri ise Selim Bayraktar canlandırmakta. Dizi tahmin edemeyeceğiniz kadar absürt öğelere sahip senaryodan bahsederken bunun farkına varacaksınızdır. Bir çok filmde alışkın olduğumuz görünmezlik üzerine kurulu bir dizi fakat bu dizide normal olan görünmez olmak. İnsanlar sadece yansımalardan (ayna yansıması gibi) gözüküyor. Başrolümüz kendi halinde yaşayan saz çalan bir karakter kendisi Sher-teq’te çalışmakta. Bu şirket solak kalemi, kilo verdiren krem gibi ürünler satmakta lakin kendi içinde bir çok cani planlar barındırmakta. Başrolümüz talihsiz bir kaza sonucu görünür hale geliyor ve macera başlıyor. Dizinin bütün bölümlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Şu ana kadar 6 bölüm yayınlandı her pazartesi yeni bölüm çıkmakta. Diziye destek olarak Türkiye’nin kaliteli diziler yapmasına destek olabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyirler dileriz.

Yorumlar