Ana sayfa Oyunlar League Of Legends 1907 Fenerbahçe’nin Turnuva Rakipleri Belli Oldu!

1907 Fenerbahçe’nin Turnuva Rakipleri Belli Oldu!

PAYLAŞ

League of Legends Türkiye E-Spor takımlarından olan ve Worlds 2017‘de bizi temsil edecek olan; 1907 Fenerbahçe takımının ilk eleme gruplarındaki rakipleri açıklandı! Çekilen kuralar sonucu ilk çekimden “LMS”, ikinci çekimden “HK Attitude”, üçüncü ve son çekimden ise “Rampage” takımları çıktı!

1907 Fenerbahçe bu maçlardan sıyrılıp ikinciliğe yükselmesi halinde Playout turuna çıkmaya hak kazanacak. Eğer takım kendi grubunda üstünlük ve liderlik sağlarsa rastgele bir diğer grubun ikincilik sırasına yerleşmiş bir takım ile eşleşecek. Eğer ikinci olarak tamamlarsa da bu sefer başka bir gruptan bir lider takım ile eşleşerek Worlds 2017‘de kalmasını belirleyecek maçları oynayacak. Üçüncülüğe düşmesi halinde takım maalesef Worlds 2017 turnuvasına veda edecek.

Başkanlığını Ali Koç’un yaptığı 14 Ekim 2016 tarihinde 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından, Şampiyonluk Liginde yer alan SuperMassive TNG takımının haklarını alarak kurulan takım 23 Kasım tarihinde Berke”Thaldrin”Demir’in katılmasıyla rayına oturdu.

Son transferlerini 8 Ocak 2017 tarihinde yaptılar. 19 Ağustosda ise Ülker Sports Arena‘da oynanan Türkiye Büyük Finali’nde BAU SuperMassive‘i 3-0 yenerek şampiyon oldu. Önündeki maçlarda 1907 Fenerbahçe‘ye Fantazya ekibi olarak başarılar diliyoruz!

Yorumlar