Ana sayfa Animeler 2020 Bahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler!

2020 Bahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler!

PAYLAŞ

2019 Yılında yayına giren bütün animeler, çoğu anime severlerin beğenisini kazandı ve oldukça büyük ilgi topladı. Bakalım bizi 2020 Bahar sezonunda hangi animeler karşılayacak?

Gleipnir

Konusu

Kagaya Shuuichi sıkıcı küçük bir kasabada sıradan bir lise öğrencisi. Bir sınıf arkadaşı, bir depo yangınında mahsur kaldığında, kendisinde gizemli bir güç keşfeder: büyük boy bir tabanca ve sırtından aşağı bir fermuar ile tüylü bir köpeğe dönüşür. Kagaya, arkadaşının hayatını kurtarıyor ve sırrını onunla paylaşıyor.

İlk Prömiyer : 2020 Bahar

Stüdyo : Pine jam

Türler : Aksiyon, Gizem, Doğaüstü, Ecchi, Seinen

Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!

Konusu

Yarının yoğun iş gününü düşünürken, bir şirkette çalışan 25 yaşında bir adam olan Shingo Ichinomiya uyumaya gider. Ancak, uyandığında, kendisini bilinmeyen bir odada bulur. Bedenini ve zihnini ele geçiren 6 yaşındaki bir çocuğun içinde olduğunu fark eder. Yakında çocuğun anılarından, çocuğun arka bir ülkede yaşayan fakir bir soylu ailenin en küçük çocuğu olarak doğduğunu öğrenir. Hiçbir idari beceriye sahip değil, ailesinin sahip olduğu engin toprakları yönetmek için hiçbir şey yapamaz. Neyse ki, çok nadir bir yetenek, sihir yeteneği ile kutsanmıştır. Ne yazık ki, yeteneği ailesine refah getirebilirken, onun durumunda sadece felaket getirdi. Bu çocuğun hikayesi, Wendelin Von Benno Baumeister, sert bir dünyada kendi yolunu açıyor.

İlk Prömiyer : 2020 İlkbahar

Stüdyo : SynergySP, Shin-Ei Animation

Türler : Aksiyon, Fantezi

Shironeko Project: Zero Chronicle

Konusu

 Arte 16. yüzyıl Rönesans döneminde Floransa’da aristokrat bir ailede doğdu. Kadın bir sanatçı olmak daha önce hiç duyulmamıştı. Sanat sevgisinden yola çıkan Arte, aristokrat yaşam tarzını bir sanatçı olmak için bir kenara atmaya istekli.

İlk Prömiyer : 2020 Bahar

Stüdyo : Bilinmiyor

Türler : Hayat Dilimi, Tarihsel, Drama, Romantik, Seinen

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta

Konu

Sekiz yaşındaki Katarina Claes, bir kayanın üzerine kafasını vurana kadar hayatını barışçıl ve sorunsuz bir şekilde yaşayan bir dükün tek kızıdır ve daha sonra aslında Dük’ün kızı olmadığını hatırlar. Bir önceki geceyi en sevdiği otome oyunu Fortune Lover’ı oynadıktan sonra okula giderken ölen bir otaku idi. Mevcut çevresinin garip bir şekilde tanıdık geldiğini fark ettikten sonra, Fortune Lover dünyasına kötülük olarak reenkarne olduğunu keşfettiğinde şok oldu. Oyundaki kötülük genellikle ölü ya da sürgünü sarıyor, bu yüzden Katarina oyun hakkındaki bilgilerini ve rotalarını kötü durumlardan kaçınmak için kullanmaya karar veriyor. Ama kötülüğün iyi bir sona ulaşması bile mümkün müdür?

İlk Prömiyer : 2020 İlkbahar

Stüdyo : Silver Link.

Türler : Harem, Romantik Komedi

Kakushigoto

Konusu

Bu hikaye biraz kaba bir manga çizen ve kızı Hime adına saklamaya çalışan bir sanatçı olan Gotou Kakushi ile ilgili. Bir baba-kız aşk ve kahkaha hikayesi.

İlk Prömiyer : 2020 İlkBahar

Stüdyo : Bilinmiyor

Türler : Komedi, Shounen

Kitsutsuki Tanteidokoro

Konusu

Asakusa Juunikai binasının 12. katında bir hayalet görüldü. Olayı içeren bir gazete makalesi, ailesini desteklemek için özel bir dedektiflik bürosu işleten Takuboku Ishikawa’yı ve davayı çözmek için asistanı Kyosuke Kindaichi’yi bir araya getirdi.

İlk Prömiyer : 2020 İlkBahar

Stüdyo : LINDENFILMS

Türler : Gizem, Tarihsel

Vlad Love

Konusu

 Toka komedi dizisi Mai’nin ve okuldaki arkadaşları etrafında dönüyor. Oshii, yakışıklı erkeklerin olmayacağını ve kızlarla buluşma-kız temasını ciddiye alacağını belirtti.

İlk Prömiyer : 2020 İlkBahar

Stüdyo :  Production I.G, Drive

Türler : Komedi, Süpergüç, Vampir, Okul

Serilerimiz şimdilik bu kadar hoşunuza giden animeleri listenize eklemeyi unutmayın! 🙂

Animeler hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Yazımızla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sosyal medya da bizi Facebook ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!

Yorumlar