Ana sayfa Dizi / Film 4. Sezon Sürprizleri İle Arrow Fragmanı

4. Sezon Sürprizleri İle Arrow Fragmanı

PAYLAŞ

Eylül’e girmek demek, bir manada Ekim ayı için hazırlık demek. Peki neyin hazırlığıdır bu? Yeni dizilerin hazırlığıdır. Yani fragmanların yayınlanmasıdır. Agents of SHIELD ile başlayan bu fragmanlar ise şimdi Arrow ile devam ediyor. Hem de yeni karakterler ve eskilerine yapılan eklentiler ile.

https://www.youtube.com/watch?v=9EGda9EbZgc

 

Yeni karakterler dedik ama ne demek istedik bi’ açıklayalım. Bildiğiniz gibi Constantine dizi olarak bir sezon yayınlamış ama fazla geri bildirim alamadığı için sadece bir sezonla kalmıştı. Peki bu onun yayın hayatının sonu muydu? Fragmanda gördüğümüze ve daha önce yapılan açıklamalara göre değil. Matt Ryan, Constantine olarak Arrow’a katılıyor ve fragmanda yer bile edinmiş. Bir başka yeni karakter olarak ise Wi-fi şeytanı olarak bilinen Damien Darhk’ı da görme şansımız oldu. Neil McDonough’un oynadığı karakter bu sezonun büyük kötüsü olacak ki gayet de uygun. Son olarak Echo Kellum’un oynadığı Mister Terrific’i de Felicity ile beraber görme şansına eriştik.

Zaten olan karakterlerin eklentilerine gelince, en büyüğünü Magneto’dan bozma kaskı ile gerçekleştiren Diggle’da görüyoruz. Anlaşılan bu sezon karakterimiz çok sağlam kafalar atacak. Arrow’un geri dönüşü şerefine Oliver da bu eklentiden nasibini alıyor ki, Felicity ona yeni kostümünü elleriyle sunuyor. Bir de Red Arrow kostümünü üstüne geçiren Thea var tabi.

7 Ekim’de ilk bölümünü yayınlayacak olan diziyi ben merakla beklemeye başladım. Çünkü eski karakterlerden biri de Lazarus sayesinde aramıza dönüyor. En büyük sürpriz de bu olsa gerek. O yüzden izleyin fragmanı ve kendi gözlerinizle görün.

Yorumlar