Ana sayfa Haberler Age of Empires IV DUYURULDU!

Age of Empires IV DUYURULDU!

PAYLAŞ

Microsoft'un Age of Empires'ın 20. yılına özel Gamescom'da düzenlediği panelde, Age of Empires IV duyuruldu.

Age of Empires anniversary canlı yayınında Age of Empires II ve III için Definitive Edition sürümü duyuran Microsoft, bununla birlikte, asıl bomba olan Age of Empires IV'ü de duyurdu. Relic Entertainment ve Microsoft tarafından geliştirilecek olan Age of Empires IV, tüm oyun dünyasının heyecanlanmasına sebep oldu.

Oyun için herhangi bir oyun içi oynanış videosu gösterilmemiş olsa da tanıtım videosu yayınlandı ve bu bile herkesi heyecanlandırmaya yetti. Bir tuvalin üzerinde farklı zaman dilimlerinde ve farklı konumlarda gerçekleşen savaşları gösteren bir anlatıma sahip olan videoda gösterilen uygarlıklar Romalılar, Amerikalı Yerliler, İngilizler ve Japonlar ve bu da büyük ihtimal Age of Empires IV'de yer alacaklarını gösteriyor.

Bu sırada, Age of Empires II ve III'ün Definitive Edition'ları için de fazla bilgi verilmedi. Ama, ilk oyunun Definitive Edition'ı gibi olursa oyunda 4K görseller, arttırılmış nüfus ve geliştirilmiş yön bulma gibi yeni özellikler bulunacak.

Age of Empires IV için yayınlanan tanıtım videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sitemize bağlı olan Facebook grubu, Fantazya Gaming'e katılmak için linke tıklayabilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/fantazyagaming

Yorumlar