Ana sayfa Haberler Alan Rickman’ın Günlükleri Kitaplaştırılıyor!

Alan Rickman’ın Günlükleri Kitaplaştırılıyor!

PAYLAŞ

Birçok kişinin saygı duyduğu usta oyuncu Alan Rickman’ın günlükleri kitap olarak yayımlanacak!

Kendisini Harry Potter, Die Hard, Sense and Sensibility gibi filmlerde aldığı ve üzerimizde güzel etki bırakan rolleri ile hatırladığımığız Alan Rickman’ın günlükleri kitap olacak!

2016 yılında, 69 yaşında hayatını kaybeden aktörün ölümünden iki yıl sonra, Harry Potter setinde aldığı ve kişisel notlarının da yer aldığı mektupları açık arttırma da satışa sunulmuştu. Sonradan ortaya çıkan mektuplar da Rickman’ın deneyimlerini ve kişisel görüşlerini kayıt altına aldığından haberdar olmamızı sağladılar.

The Diaries of Alan Rickman

Harry Potter: Alan Rickman's unearthed letters reveals he was 'FRUSTRATED'  playing Snape | Celebrity News | Showbiz & TV | Express.co.uk

Alan Rickman’ın söz konusu olan notları ve daha fazlasını barındıran günlükleri derlenerek bir kitaba dönüştürülecek.

2022 yılında raflarda ki yerini alması beklenen kitapta Alan Rickman’ın oyunculuk ile ilgili notlarından tutun setler de yaşadıklarına dair birçok şey yer alacak. Canongate yayınevinin haklarını satın aldığı günlüklerin derlenip kitap olduğu zaman adının The Diaries of Alan Rickman olacağı belirtiliyor.

Sizleri Facebook grubumuza da bekliyoruz!

Umarız yazımızı ve verdiğimiz bilgileri beğenmişsinizdir. Harry Potter evrenine ne kadar hakim olduğunuzu test etmek için de şu linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar