Ana sayfa Dizi / Film Amazon’un Orta Dünya Dizisine Yeni Bir Yönetmen!

Amazon’un Orta Dünya Dizisine Yeni Bir Yönetmen!

PAYLAŞ

Charlotte Brändström, Amazon’un yapım aşamasında olan Orta Dünya Dizisine yönetmen olarak katıldı. İsveç asıllı Fransız yönetmenin otuzdan fazla filmde ve “Grey’s Anatomy”, “the Man in the Castle”, “Outlander”,“the Witcher” ve son günlerde yayınlanan “Jüpiter’in Mirası” gibi dizilerde çalıştığı biliniyor. Charlotte Brändström’ün, dizinin ilk sezonundaki son iki bölümü yöneteceği söyleniyor.

Charlotte Brändström bir röportajında duygu ve düşüncelerini paylaştı. “Orta Dünya’da J.D ve Patrick’in vizyonunun bana rehberlik edeceğinden ve J.R.R Tolkien’in ikonik dünyasına kendimi vereceğimden dolayı heyecanlıyım. Amazon Stüdyoları’nın yaratıcı hünerlerinin bulunduğu inanılmaz topluluğuyla çalışmak için Yeni Zelanda’da bulunmak büyük bir ayrıcalık.” Sonrasında da Gimli karakterine bir atıfta bulunarak sözlerini bitirdi: “Orta Dünya’da görülecek sayısız şey ve yapılacak sayısız iş var.”

Bazı önemli sahnelerin çekiminde Peter Jackson’a yardımcı olan Fran Walsh ve Philippa Boyens’ın mirasını sürdürerek Charlotte Brändström böylelikle Orta Dünya filmlerini yöneten ve bu unvanı alan ilk kadın yönetmen olacak.  

Kaynak: theonering.net

Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth/

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi/

Yorumlar