Ana sayfa Middle Earth Filmler Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi Hakkında Yeni Gelişmeler!

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi Hakkında Yeni Gelişmeler!

PAYLAŞ

Biz Orta-Dünya hayranlarının kimisinin heyecanla, kimisinin umutsuzca beklediği Amazon dizisi hakkında gelişmeler paylaşılmaya devam ediyor.

Bu seferki bilgimiz ise hikayenin geçeceği yerleri ve hikayenin temelini genel olarak bize aktarıyor. TheOneRing.net ve tarafından ortaya çıkarılan ve IGN tarafından onaylanan pasaj şöyle:

Görüntünün olası içeriği: yazı

“Amazon Stüdyoları’nın gelecek dizisi Orta-Dünya’nın İkinci Çağı’nın meşhur efsanelerini ilk defa ekranlara getiriyor. Bu epik anlatı J.R.R Tolkien’in Hobbit’i ve Yüzüklerin Efendisi’nden binlerce yıl önce geçiyor ve izleyicileri büyük güçlerin birleştiği, krallıkların yükseldiği ve harap olduğu, beklenmedik kahramanların ortaya çıktığı, umudun en ince ipliklere bağlı olduğu ve Tolkien’in kaleminden çıkan en büyük düşmanın bütün dünyayı karanlığa boğmakla tehdit ettiği bir çağa götürüyor. Kırılgan bir barışın başlangıcında, dizi kimisi yeni kimisi eski bir grup karakteri ve bu karakterlerin uzun zamandır korkulduğu üzere Orta-Dünya’ya karanlığın tekrardan gelmesiyle yüzleşmelerini konu alıyor. Dumanlı Dağlar’ın karanlık derinliklerinden Elf başkenti Lindon’un haşmetli ormanlarına ve nefes kesici ada krallığı Numenor’a, haritanın uç sınırlarına, bu krallıklar ve karakterler kendilerinden çok sonralarına dek uzanacak kaderlerini kazıyacaklar.”


Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth/

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi/

Yorumlar