Ana sayfa Dizi / Film American Gods Tanıtım

American Gods Tanıtım

PAYLAŞ

American Gods (2017)
Tür: Fantazi, Gizem IMDb: 8.5 Benim Puanım: 9

Gizemli tanrılarla dolu bir dünya düşünün, birbirleri ile savaşta olan tanrılar ile !

Viking tanrılarından, mısır tanrılarına tüm ABD tanrılar ve kadim canlılar ile sarılmış durumda. Kimisinin görevi dünyayı korumak iken kimileri ise çete misali bir biri ile güç yarıştırmakta.
Dizinin başrolü Shadow Moon (Ricky Whittle) banka soygunu sebebiyle 6 yıl hapis cezası almış birisidir. 3 yılın sonunda şartlı tahliye ile hapisten çıkmasına günler kala karısının ölüm haberini alır ve bu sebep ile hapisten erken çıkar. Ölüm haberi sebebi ile alt üst olan Moon, karısının cenazesine yetişmeye çalışmaktadır.


Uçak seyaheti sırasında yanında oturan Mr.Wednesday (Ian McShane) isimli gizemli birisinden iş teklifi alır. Mr.Wednesday'ın sağ kolu olma teklifini red eden Shadow Mooon'un başınandan
aksilikler eksik olmaz ve kara yolu ile cenazeye yetişmeye çalışır. Gittiği her yerde Mr. Wednesday ile karşılaşan Moon sonunda teklifi kabul eder. Ama Mr.Wednesday'ın tek gizemi yaptığı iş değildir. Kendisini bam başka bir dünyada bulan Moon eski ve yeni tanrıların arasında ki savaşta hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Trailer:

Yorumlar