Ana sayfa Oyunlar Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Respawn Entertainment’in “Titanfall’ı battle royal” oyunu Apex Legends geçtiğimiz günlerde 3. sezonunu tamamlayıp geride bıraktı. Yakın zamanda çıkacak olan 4. sezonun fragmanı oyunun kendi Youtube kanalında yayınlandı.

Geçen sene tam bugün piyasaya sürülen Apex Legends saatler içinde dünyadaki oyuncu kitlesini altüst etmiş hatta bir kaç saat içerisinde en çok oynanan oyunlar listesine bile girmişti.

Çıktığı ilk anlarda büyük ilgi gören oyun, ne yazık ki yapısındaki tekdüzelik yüzünden oyuncularının çoğunu kendinden soğutmayı başarmıştı. Şu an kendine has kitlesi ile piyasaya tutunan oyunun 4. sezonunun çıkmasına çok az kaldı.

Yeni Şampiyon, Yeni Silah

Bu sezon fragmandan da gördüğümüz kadarıyla yeni karakterimiz Revenant üzerine kurulmuşa benziyor. Suikastçı robot olan Revenant adı gibi gücünü öfke ve intikamdan alıyor.

Başka bir yenilik olan Sentinel bir uzak mesafe tüfeği. Zırh deliciliği ve üstün hasarı ile size bir çok oyun kazandırabilir.

Hammond Robotics

Titanfall’dan da bildiğimiz gibi bu dev şirket, oyunun haritasını baya bir etkilemiş gibi. Artık haritamız yıkık dökük ve daha karamsar!

Apex Legends 4 – Assimilation’u merakla bekliyoruz!

Yorumlar