Ana sayfa Dizi / Film Aquaman 2'nin Vizyon Tarihi resmen duyuruldu!

Aquaman 2'nin Vizyon Tarihi resmen duyuruldu!

PAYLAŞ

Dc evreninin merakla beklenen filmi Aquaman’in ikinci filminin çıkıp çıkmayacağı tartışmalı bir konuydu. Sizler için bu tartışmayı sonlandırıyoruz.

DC evreninin Atlantis’in varisi Aquaman’i kısaca bir hatırlayalım. Arthur Curry olarak bildiğimiz Aquaman kendisiyle ilgili büyük bir gerçeği fark edince bu gerçeğin peşine düşmüştü. Okyanuslar altında inşa edilen Atlantis’in varisiydi ama sinsi üvey kardeşi tahta sahip olmaması için elinden geleni yapmıştı.

Aquaman ve kardeşi Ocean Master Kral Orm.

Gerilimin ustası ünlü yönetmen James Wan’ın yönettiği filmin başrolünde Jason Momoa yer alıyor.du Filmin kadrosunda; Aquaman’e yardım eden, Atlantis tahtının danışmanı Nuidis Vulko rolünde Oscar adayı usta oyuncu Willem Dafoe, Atlantis’in kraliçesi Mera rolünde güzel yıldız Amber Heard, Aquaman’in kötü kalpli yarı-kardeşi ve Atlantis’in kralı Orm rolünde, “Korku Seansı” evreninin Ed Warren’ı, Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson, Aquaman’in annesi kraliçe Atlanna rolünde Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman, intikamcı Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II ve Atlantisli kabile Xebel’in lideri Nereus rolünde Dolph Lundgren de yer alıyordu.

Aquaman’in devamı niteliğini taşıyan 2.filmin açıklanan bir konusu yok. Yönetmen’in de kim olduğu belli olmayan filmin kadrosunda yine Jason Mamoa, Amber Heard ve Yahya Abdul Mateen II ‘nin yer alması bekleniyor.

IMDB kaynağına göre filmin 16 Aralık 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar