Ana sayfa Animeler Arcane; League of Legends Animasyon Dizi Serisi!

Arcane; League of Legends Animasyon Dizi Serisi!

PAYLAŞ


Riot Games, League of Legends’ın 10. yıl dönümünü bir dizi yeni duyuru ile kutluyor. Bunların arasında League of Legends dünyasının Arcane adlı animasyon dizisi televizyona geliyor olması. Bu gösteri şirket içinde geliştirilecek ve Fortiche Productions tarafından canlandırılacaktır.

Arcane

Geçmişte, League of Legends IP’inde, oyuncu kadroları arasındaki sinemasal gösterilerden, K DA’daki “Pop Stars” ismini çeken K DA adlı kurgusal bir K-Pop grubuna kadar her şeyi kapsayan çok sayıda animasyon gördük.

Arcane, genç ve yetişkinler için League of Legends fanbase’ini hedef alacak ve geçmişte alay edilmiş olan mevcut League of Legends ligine dalacak.

Ön gösterim de şampiyonların hiçbiri seçilmedi, ancak uzun zamandır kız kardeş olan ve kısa süre önce Riot Games geliştiricisi tarafından onaylanan Jinx ve Vi gibi görünüyorlardı. Vi, devasa mekanik yumruklara ve büyük bir tutuma sahip bir polistir. Jinx, bir dizi silahla ve patlamayla tahribata uğrayan parlak ve neşeli bir teröristtir. Hayranlar uzun zamandır Vi ve Jinx’in kız kardeş olduğunu ve Arcane’nin geçmişini kazdıklarını söylüyorlardı. Ön gösterimin sonunda Jinx’in botlarını arka planda sallanan uzun, mavi örgülü, saçlarını gösterdi. Öyleyse hikaye kesinlikle ikisini yolculukları boyunca neyin ayırdığını gösterecek.

Arcane’in çıkış tarihi hakkında kesin bilgi yok ama 2020 içerisinde çıkarılacağı duyuruldu.

####################################################

Daha fazla animasyon ve dizi haberleri için siteye göz atabilirisiniz!

Sosyal medya da bizi Facebook ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!

Yorumlar