Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar ARMA III’ün Yeni DLC Paketi Yayınlandı!

ARMA III’ün Yeni DLC Paketi Yayınlandı!

PAYLAŞ

ARMA III’ün yeni DLC’si geçtiğimiz saatlerde satışa çıktı. Bakalım bu DLC Paketi ile bizleri neler bekliyor!

Yapımcı ve geliştirici ekip boş durmamış.

Geçtiğimiz saatlerde piyasaya sürülen ARMA III – Tac-Ops DLC Paketi oyunu oynayanların dikkatlerini üstüne çekmeyi ve olay yaratmayı başardı.

Bohemia‘nın uzun süredir üstünde çalıştığı ve oyuncuların da sabırsızlıkla beklediği paket nihayet bizlerle buluştu. “Yolun Başlangıcı” olarak nitelendirilen ek paketimizde yeni görevler bizleri bekliyor. Satış konusunda ise ciddi anlamda büyük bir satış durumu söz konusu. Ekibin beklediği satış rakamına yavaş yavaş ulaşmayı başaran DLC Paketi, ekip için başlangıç yolunda baya büyük bir umut kaynağı.

Oyuncuların çoğundan geçer not almayı başaran ek paket aslında daha yolun başlangıcı. Nedeni ise Bohemia ekibi oyun için daha çok ek paket üretmek ve oyunculara sunmak istiyor. Lafı daha fazla uzatman gelin hep beraber Tac-Ops DLC Paketi’nin içerisinde bulunan 3 görevi kısa kısa tanıyalım.

Yeni DLC Paketi’nin logosu bu şekilde.

1- Beyond Hope (Umudun Ötesinde)

East Wind savaşını oyunu oynayanlar çok iyi bilir. Bundan tam dokuz yıl sonrasında geçecek ilk görevde Altis Cumhuriyeti ve Stratis Cumhuriyeti arasında büyük bir iç savaş çıkmış durumda. Biz de bu iç savaş içerisinde yer alıp bu iç savaşı sonlandırma yolunda ilk adımları atacağız.

2- Stepping Stone (Adım Taşı)

East Wind savaşının sonunu getirmek için gönderilen NATO Özel Destek Kuvvetleri, Savaşın ve savaş planlarının “Kilit Noktası” olarak görülen Malden Adasını ele geçirmek için çok zorlu bir mücadele verecek.

3- Steel Pegasus (Çelik Pegasus)

NATO Özel Destek Kuvvetleri, Malden Adasını ele geçirdikten sonra Altis Cumhuriyeti içerisindeki iç savaşı sırasında savaş hattında “İkinci Cephe” hattını açıyorlar bu sayede zorlu ve destansı derecede bir ölüm-kalım savaşı başlıyor!

Yeni DLC paketindeki savaşlar gayet uzun soluklu ve zorlu olacak!

Görevler bu şekildeydi. DLC paketi’nde gelecek görevler yaklaşık 8 saatlik uzun soluklu ve zorlu görevlerden oluşuyor. Bohemia‘nın görevleri bu kadar uzun süreli yapmasındaki amaç ise oyuncuların sıkılmadan oyunu oynamaları, oyunu tekrardan canlandırmak ve bu canlanma sonucunda daha fazla gelişim sağlamak istediklerinden ötürüymüş.

ARMA III – Tac-Ops DLC Paketi şu an Steam üzerinde Amerika ve diğer Dolar kullanan ülkelere: 2,95 Dolar, Türkiye için ise 11,50 Türk Lirası gibi bir fiyat etiketi ile oyunculara sunulmuş durumda.

Yazımızı DLC Paketi‘nin tanıtım videosu ile sonlandırıyoruz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Görüşmek üzere…

Yorumlar