Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Assassin’s Creed: Origins’den “Brotherhood” Fragmanı!

Assassin’s Creed: Origins’den “Brotherhood” Fragmanı!

PAYLAŞ

Ubisoft‘un yeni hikayesi ile yine oyuncuların kalbini çalmayı hedefleyen oyunu Assassin’s Creed: Origins‘in “Brotherhood” fragmanı yayınlandı!

Oyundan yeni yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Assassin’s Creed: Origins adıyla duyduğumuz, hikayesi “Antik Mısır” döneminde geçeceği açıklanan ve Ubisoft yapımı olan oyunumuz hakkında bir gelişme yaşandı.

“Brootherhood” başlığı altında oyunun hikayesini, kardeşliğin doğuşunu ve ana karakterimizin detaylarını bir Trailer ile anlatan Ubisoft, sağlam bir işe imza atacak gibi duruyor.

Senaryo kısmındaki ipuçları bir kenara karakterimiz Bayek‘in son “Medjai Savaşçısı” olduğunu öğreniyoruz. Gerçek tarihi ele aldığımızda Medjai savaşçıları Mısır‘ın en güçlü savaşçıları olarak tanınmaktaydı. (Osmanlı’daki Yeniçeriler gibi)

Ubisoft Trailer’da Antik Mısır’da yaşananları vurgulamayı hedeflemiş.

Trailer‘daki bir detay ise kardeşliğin Antik Mısır zamanlarında başlaması ve ana karakterimizin Medjai Savaşçılarına olan bağlılığı. Bir diğer yandan Trailer bize Assassin’s Creed 3‘teki gibi bir Millet adına savaşacağımızı’da hissettiriyor ve kanıtlıyor.

Oyuncu kitlesini son zamanda bu proje ile üstüne çekmeyi başaran Ubisoft umalım da sağlam oyunlarda yakaladıkları başarı deneyimini bu oyun için de yaşar.

Senaryo olarak uzun soluklu bir senaryo beklenen oyunda gerek Açık Dünya gerek ise mükemmel ötesi dövüş dinamiklerinin yapısı umarız ki geliştirilmiştir. En önemlisi ise umalım da oyun içinde çoğu oyuncunun şikayeti olan “Bug”lar oyundan temizlenmiş ve arındırılmıştır.

Ubisoft’un yayınladığı “Birth of the Brotherhood” Trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz…

Yorumlar