Ana sayfa Animeler Assassin’s Creed Animesi Geliyor!

Assassin’s Creed Animesi Geliyor!

PAYLAŞ

Netflix'de yayımlanacak başka projeler üzerinde çalışan ünlü yapımcı Adi Shankar, sıradaki yapımının Assassin's Creed olduğunu duyurdu.

Yapımcı Shankar duyurduğu bu Assassin's Creed programı hakkında çok detaylı bir bilgi vermese de, oyunlardan bağımsız bir senaryo olacağını ve animasyon şeklinde tasarlanacağını söyledi.

Yani henüz ne tür bir konu göreceğemiz veyahut yapımcının kimler ile çalışacağı belli değil.

Takipçilerin ise asıl merak ettikleri husus, Ubisoft'un bu projede ne kadar bir paya sahip olacağı ya da bir pay alıp almayacağı.

Bununla ilgili bir bilgi de henüz verilmemiş olsa da tahminler Ubisoft'tun da bir katkısı olacağı yönünde.

Ancak geçen senelerde Ubisoft şirketinde CEO vasfı ile çalışan Guillemot, Netflix ile oyun üzerinden bir program hakkında görüşmeler yaptıklarını söylemiş ancak devamı ile ilgili bir bildiri gelmemişti. Bahsedilen yapım büyük ihtimalle bu. Buradan da yola çıkarak Ubisoft'un etkisini animede görmek oldukça mümkün.

Pazarlama alanını oldukça genişleten Assassin's Creed'i anime sektöründe de gördükten sonra, yeni girişimlere devam edeceğini düşünmemek elde değil.

Shankar'ın bir Assassin's Creed hayranı olduğunu ve Ubisoft'un da katkısını düşünürsek ortaya çıkacak animenin seyircilerin ve hayranlarının beklentisini karşılayacağı kesin.

Yorumlar