Ana sayfa Dizi / Film Avatar 2’nin Setinden Paylaşılan Fotoğraf İzleyicileri Şaşırttı!

Avatar 2’nin Setinden Paylaşılan Fotoğraf İzleyicileri Şaşırttı!

PAYLAŞ
Avatar_2_Sinema_Filmi

Bilim kurgu serisinin yıldızlarından olan James Cameron’ın Avatar filminin ikinci serisi için çekimlere başlanılmıştı fakat koronavirüs bir çok alanı etkilediği gibi Avatar 2 çekimlerini de etkilemişti. Durdurulmadan önce çekimler Yeni Zelanda’da yapılıyordu. Tüm faaliyetlerini durduran ekip resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ile bekleyen izleyicileri hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı!

Aradan geçen uzun bir zamanın ardından izleyicileri tekrardan Pandora gezegenine götürmeye hazırlanan seri, resmi Twitter hesabında paylaştığı set fotoğrafı ile Sigourney Weaver ve Joel David Moore taraflarından hayat verilen karakterlerin seriye geri döneceği ile ilgili büyük umut verdi!

avatar 2

2009 yılında tanıştığımız bu muhteşem evren ile Avatar filmi büyük bir yankı uyandırmış, büyük bir başarıya imza atmıştır. Film, 2,7 milyar dolar ile zamanının rekorunu kırmıştı. Filmin bu rekoru aradan 10 yıl geçtikten sonra Avengers: Endgame ile geçen yıl 2,8 milyar dolar ile geçilebilmişti. Dr. Grace Augustine ve Norm Spellman olarak tanıdığımız bu karakterlerin yayınlanan fotoğrafı izleyicileri büyük ölçüde heyecanlandırmış durumda!

Yeni filmin ilk filmden yıllar sonrasını ele alacağını biliyoruz. Aynı zamanda Cameron, 2016 yılında yaptığı bir röportajda açıkça yeni filmin Jake ve Neytiri’nin çocukları ile birlikte olacağı bir macerayı ele alınacağını söylemişti. Yayınlanan fotoğraf ile bir sürü soru işareti oluşsa da yeni filmin beklentisi üst seviyede. Avatar serisi için yaklaşık olarak 5 film serisi oluşturulması planlanıyor. Avatar 2 herhangi bir ekstrem durum olmadıkça şuan için 27 Aralık 2021 de bekleyenleri ile birlikte olacak! Sizce yeni bir rekor kırılabilir mi?

Yorumlar