Ana sayfa Diğer Fantazya Avatar Avatar Evreninden Etkileyici Replikler

Avatar Evreninden Etkileyici Replikler

PAYLAŞ

Hepimizin bir zamanlar izlediği belki de hala ilgiyle ve merakla takip ettiği Avatar çizgi-dizisinden etkileyici olan replikleri sizler için derledik. Hadi gelin hep bunlara birlikte göz atalım.

Listemizin 10. sırasında Sokka ve Katara’nın Aang’i ilk buldukları zamanki konuşmaları var. Eh Sokka’nın esprilerine doyum olmuyor tabi. 

9. Sırada ise asaleti ve ihtişamı ile Avatar Roku bulunmakta. Roku ve Aang, Roku’nun ilk Avatarlık vahiyi geldiği zamana gidiyorlar.

8. Sırada ise sürgün prensimiz var. Bu konuşmasıyla bizim yüreklerimizi burkmuştu kendisi.

  

7. Sırada biraz Aang serisinden koparak Korra’ya geçiş yapıyoruz. Burada ise Avatar Aang’in, Korraya güçlerini geri verdiği sahne var. Ne sahneydi ama…

Sanırım Korra’dan devam edeceğiz gibi gözüküyor. 6. sırada Birleşmiş Kuvvetler ve Cumhuriyet Şehri donanma generali ve Ateş Lordu Zuko’nun torunu olan General Iroh II var. Tıpkı dedesi gibi cesur…Cumhuriyet Şehri’nden gelen yardım çağrısına tereddüt etmeden yanıt veriyor ve donanmasını Cumhuriyet Şehrine yöneltiyor.

 


5. Sırada ise özgüven ve yiğitlik mevcut. Tenzin bize babasını hatırlatan repliği ile karşımızda…


Listemizin 4. sırasında Aang serisine geri dönüyoruz. Ozai ve Aang’in çarpışması karşımızda. Açıkçası Ozai biraz pişman gibi.

3. Sırada aynı çarpışmadan bir replik daha geliyor. Lakin bu replik daha ihtişamlı. Bakın ve dosta güven düşmana korku salan Aang’i selamlyın!


2. Sırada sanırım seri boyunca en çok üzüldüğümüz bir sahne var. Evlat acısıyla parçalanan bir General… Ba Sing Se çayırlarında oğlunun ölüm yıldönümünde onu anıyor. Huzur içinde ol Lu Ten.

  1. Sırada üstadlarımız var. Karşılarında tam donanımlı kendilerinden yüzlerce hatta binlerce fazla olan bir ateş ulusu ordusu var. Lakin bu onları durdurmaz.
    ”Ya biz Ba Sing Se’i alırız ya da Ba Sing Se bizi.” nidaları ile şehri General Iroh önderliğinde alıyorlar. Dostlarım, karşınızda beyaz Lotus…

Yorumlar