Ana sayfa Dizi / Film Filmler Avengers 5 Serisinde Yeni Karakterler Karşımızda Olacak!

Avengers 5 Serisinde Yeni Karakterler Karşımızda Olacak!

PAYLAŞ

Marvel’in çıkacak olan yeni serilerinde bir çok yeni karakterin gelmesi söz konusu. Gelecek olan yeni karakterlerden birinin çıkmış olan filmlerde tanıtılmasından son dakika vazgeçilmiş.

Infinity War ve Endgame oluşturulurken tamı tamına 20 film bir araya gelmişti. Şimdiye kadar yapılmış en iyi iki seriden oluşan filmin ardından Marvel bununla kalmayacağını net bir şekilde gösteriyor!

Avengers 5 serisinin yakın bir zamanda gelmesi bekleniyor. Herkesin büyük bir heyecanla görmek istediği süper kahramanlar dahil, hayatını kaybetmiş ve emekli olmuş karakterlerin yerini alması için çok sayıda yeni üyeler barındıracak.

Gelecek Karakter Hakkında

Marvel’in bir parçası olduğu iddia edilen karakter Nova. Marvel’in Nova‘yı nasıl tanıtacağına dair birden fazla rapor günyüzüne çıktı. MCU Cosmic üyesi Jeremy Conrad açıklamasına göre: Çok güvenilir kaynaklara göre Nova, Blade, The Fantastic Four ve mutantlarla birlikte bir Aşama 5 için planlanan büyük karakterlerden biri gibi.” dedi.

“Herkese elveda demeye çalışırken yepyeni bir karakter tanıtmak bir sorundu”

Christopher Markus ve Stephen McFeely ile ComicBook röportajın da Nova’nın bu iki film için kabul aldığını doğrulamış oldu. Marcus, “Nova’nın, Xandar’ın yıkılmasının ardından yaklaşmakta olan kozmik bir tehdit haberiyle Dünya’ya gelişi şaşırtıcı olurdu.” McFeely ise şu sözlerle konuya noktayı koyanlardan oldu, “Ekibe Nova’yı eklemenin sorunu, bildiğiniz herkese elveda demeye çalışırken yepyeni bir karakter tanıtıyor olmanızdır.” 

Peki sizin düşünceleriniz nedir? Sizce karakter nasıl bir giriş yapacak? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!

Yorumlar