Ana sayfa Animeler Bandai Namco’nun Sürprizi : Yeni Sword Art Online Oyunu!

Bandai Namco’nun Sürprizi : Yeni Sword Art Online Oyunu!

PAYLAŞ

Bandai Namco'nun gizemli projesi olan #Project1514'in sırrı çözüldü. Bu gizemli duyuru popüler anime/manga serisi Sword Art Online'ın yeni bir oyunu olarak açıklandı.

Oyun hakkında henüz çok fazla bilgi paylaşılmadı ancak ilk defa bir Sword Art Online oyunu, bu sefer diğer platformlardan farklı, PC'ye de çıkış yapacak. Bandai Namco, Sword Art Online: Fatal Bullet isimli bu oyun için bir de teaser fragmanı paylaştı. Sword Art Online'ın mangası ilk defa 2009'da okurlarla buluştu ve bir MMORPG oyunu içerisinde geçiyor. Bu sanal dünyada oyuncular ölürlerse gerçek hayattan da siliniyorlar. 

Önceki Sword Art Online oyunları PS Vita, PS3 ve PS4 için çıkmıştı. Bu oyunlar belirli kesimler tarafından beğenildiyse de pek de büyük patlama yaptıklarını ve beğenildiklerini söyleyemeyiz. Açıkçası biz bu oyun için heyecanlandık. Bakalım oyun, bu manganın ve animenin severlerini tatmin edecek mi? 

 

Aşağıdan, oyunun kısa oynanışını ve sinematiklerini içeren fragmanı izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemize bağlı Facebook grubu olan Fantazya Gaming'e de katılabilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/fantazyagaming

Yorumlar