Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Battle Royale Akımı, Nintendo Switch’e de Geliyor!

Battle Royale Akımı, Nintendo Switch’e de Geliyor!

PAYLAŞ

Öncelikle H1Z1 ile başlayan, PUBG ile çok daha fazla ses getiren ve son günlerde de, Fortnite sayesinde konsola uğrayan Battle Royale akımı, bu sefer Nintendo Switch’lere de uğruyor!

Black Riddles Studio tarafından geliştirilen Crazy Justice, Switch kullanıcılarına da Battle Royale heyecanını yaşatacak gibi görünüyor. 2018 yılında çıkması hedeflenen oyun için Fig sitesinde bir bağış organizasyonu düzenlendi. Eğer geliştirici ekip 30,000 dolar para toplarsa, Crazy Justice ile birlikte Nintendo Switch platformunda Battle Royale oynayabileceğiz.

Verilen bilgilere göre oyunda aynı Fortnite’ta olduğu gibi bina yapma, yıkılabilir yapılar, çapraz platform desteği ve beceriler bulunacak. Ayrıca oyunun Nintendo Switch’in tüm özelliklerini kullanacağı söyleniyor. Ayrıca oyun sadece Nintendo Switch’de değil XOne, PS4 ve PC platformları için de çıkacak.

Yapımcıların başlattığı kampanyada, şuanlık 30,000 doların 20.000 doları tamamlanmış durumda. Eğer bağış yapmak veya diğer bilgileri okumak isterseniz buraya tıklayarak, sayfaya girebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar