Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Battlefield 1 Origin Access’e Katılıyor

Battlefield 1 Origin Access’e Katılıyor

PAYLAŞ

Titanfall 2'nin ardından şimdi de Battlefield 1 Origin Access'e katılıyor.

EA/Dice iş birliği ile yapılmış en başarılı oyunlardan biri olan Battlefield 1, Origin’in aylık üyelik sistemi olan Origin Access ve bunun X-Box kolu olan EA Access kullanıcılarına bedava olarak sunulacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir Battlefield oyunu üzerine çalıştıklarını duyuran EA takipçilerini sevindirmeye devam ediyor. Popüler oyun platformu Origin’de bulunan aylık üyelik sistemi Origin Access’e geçen ay Titanfall 2’yi dahil eden EA yaptıkları son açıklamayla Battlefield 1’in de Access kullanıcılarına bedava sunulacağını açıkladı.

Geçtiğimiz Ekim ayında yayınlanan ve EA verilerine göre 21 milyondan fazla sattığı kopya ile yılın en çok satan oyunlarından biri olan Battlefield 1, Origin Access ve EA Access sayesinde bu sayıyı çok daha yukarılara çıkaracak gibi duruyor. Hala yeni eklenti paketleri getirilen Battlefield 1 için gelecek son paket In The Name Of Tsar’ın önümüzdeki Eylül ayında çıkması bekleniyor.

Origin/EA Access Nedir?

Origin/EA Access bir aylık üyelik sistemidir. Dragon Age, Titanfall, Battlefront , Battlefield, Fifa vb. EA Games tarafından yapılmış bir çok oyuna bedava erişim hakkı sağlıyor. Bunların yanında özel indirimler ve pre-release deneme hakkı da veriyor. Hem EA Access hem de Origin Access aylık 5 dolar ya da yıllık 30 dolar gibi bir fiyata sahip.

Access oyunlarının bir kısmı
Yorumlar