Ana sayfa Harry Potter Filmler Daha çok Harry Potter filmleri yolda olabilir!

Daha çok Harry Potter filmleri yolda olabilir!

PAYLAŞ

Warner Bros, görünüşe göre Harry Potter evrenine büyütme büyüsü yapıyor! Şirket, pazarlama kurulu başkanı Polly Cochrane’in öncülüğünde Harry Potter Global Franchise Development Team(kısaca HPGFDT) yani Evrensel Harry Potter Serisi Geliştirme Ekibi kurdu! Belki de yeni Harry Potter filmleri kapıdadır!

Grubun görevleri arasında Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar gibi gelecek filmleri düzenleme, tema parkları, Pottermore sitesindeki gibi diğer ürünlerin yapımı gibi şeyler var.(Cursed Child bununla pek bağlantılymış gibi görünmüyor.)

Eğer Warner Bros. Potter evrenini genişletmek için bir ekip kurduysa, bu gelecek yıllarda da daha fazla şey bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Ayrıca 18 Kasım’da çıkacak olan Fantastik Canavarlar’ın ve arkasından da gelecek olan iki filminin senaristi olan JK Rowling’de aralarında! Eğer Warner Bros. da Star Wars gibi yan filmler çıkarır ve bu üç filmle alaklı lisanslı ürünler üretilirse pek de şaşırmamak gerek! Hepsi HPGDT’nin idaresi altında sonuçta!

Daha çok Harry Potter filmlerini heyecanla bekliyoruz, umuyoruz ki beklediğimize değecek ve gelecek!

Yorumlar