Ana sayfa Game Of Thrones Bethesda, Game of Thrones Oyunu Yapabilir!

Bethesda, Game of Thrones Oyunu Yapabilir!

PAYLAŞ

The Elder Scrolls ve Fallout gibi dünyaca ünlü serilerin başında bulunan Bethesda, yeni bir Game of Thrones oyunu yapıyor olabilir!

Dün NeoGAF’ta ortaya çıkan bir sayfa, Bethesda’nın Game of Thrones’la ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştığını gösterdi. "Bethesda: Game of Thrones" başlığı ile açılan sayfada özel bir içerik yok, ancak sayfa için eklenmiş kategori gibi özellikler, bunun içerikleri olan bir oyun veya farklı bir proje olduğunu doğruluyor.

Şu anda, Game of Thrones cephesinden de, Bethesda cephesinden de resmi bir açıklama gelmedi fakat, Bethesda'nın ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu biliyoruz. The Elder Scrolls ve Fallout gibi köklü serilerin yanında Dishonored,Prey,Wolfenstein gibi kaliteli oyunlarda da emeği bulunan firmanın, The Elder Scrolls tadında bir Game of Thrones'un oyununu yapması ve Telltale oyunu hariç sonunda doğru düzgün bir Game of Thrones oyunu görebileceğimiz, kulağa harika geliyor. 

Hazır dizinin 7. sezonu bitmişken ve George R.R Martin halen kitabı yazmamışken, bu haber, hem oyunseverlere hemde ASOIAF evreninin takipçilerine ilaç gibi geldi. Açıkçası Westeros başta olmak üzere tüm kıtalarda, kendi yarattığımız karakterle, taraflara dahil olmak ve Taht Oyunlarının döndüğü entrika,intikam ve savaş dolu bu evrene dahil olmak, mükemmel bir şey olurdu. Umalım ki bu haber doğru çıksın!

Sitemizin bağlı olduğu Facebook grupları, Fantazya Gaming'e ve Taht Oyunları'na katılmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz: 

  • https://www.facebook.com/groups/fantazyagaming 
  • https://www.facebook.com/groups/TahtOyunlari.Fantazya 

 

Yorumlar