Ana sayfa Animeler Black Bullet Tanıtım

Black Bullet Tanıtım

PAYLAŞ

Black Bullet

Black Bullet, çok da uzak olmayan bir gelecekte insanoğlunun Gastrea denen parazit bir virüsün tehdidi altında olduğu distopyanın olduğu bir animedir. Yapılan büyük savaşlar kaybedilmiş en sonunda insanlık küçük bölgelere yerleşmiştir.

Gastrea'larla savaşmak için Sivil Güvenlik Ajansları kurulmuştur. Gastrea'larla savaşmak için özel eğitimlilerdir ve yanlarında bir ''initiator''ları vardır. Bu initiator'lar ''Lanetli Çocuklar'' denilen denilen kesimdir, daha anne karnındayken Gastrea virüsüne maruz kalıp Gastrea Gücü'nü elde etmiş küçük kız çocuklarıdır.

black-bullet-last-hope

Tokyo'daki bir Sivil Güvenlik Ajansı'nda çalışan baş karakterlerimiz Rentaro ve Enju bir Gastrea ihbarı almışlardır ve görevi halletmeye çalışırken Rentaro'nun karşısına garip güçleri olan bir adam çıkar ve işlerine engel olur. Sonrasında adamın gitmesi ile Gastrea'yı halleden Rentaro ve Enju'nun çalıştığı ajans büyük bir toplantıya çağrılır ve gizli bir görev alırlar. Görev Tokyo'nun yok olmasına engel olmaktır.

black-bullet23

Animeye ilk bakışınızda ''Loli kızların olduğu komedisi olan hiçbir kötü şey yaşanmayan sıradan bir anime.'' diyebilirsiniz ama pek bir alakası yok açıkçası. Animenin distopyada geçtiğini yani karanlık bir dünyası unutmayın. Her ne kadar komedisi varsa yeri geldiğinde de size o dramı çok güzel veriyor. Ayrıca dövüş sahneleri oldukça güzel bir seri, izlemenizi tavsiye ederim.

Yorumlar