Ana sayfa Haberler Black Desert Online, Türkiye’ye Gelecek! (Soru-Cevap)

Black Desert Online, Türkiye’ye Gelecek! (Soru-Cevap)

PAYLAŞ

2014 yılında çıkmış ve tüm oyun dünyasını kasıp kavurmuş olan MMORPG oyunu, Black Desert Online, bildiğiniz üzere Asya, Amerika ve Avrupa’nın sadece belirli bölgelerinde piyasaya çıkmıştı.

 

Geliştirici ekip olan Pearl Abyss’ın yaptığı açıklamayla, oyunun sonunda Türkiye’ye geleceği doğrulandı ve diğer merak ettiğimiz sorular da cevaplandı. Oyunun geliştiricisi, herhangi bir yayıncı firmaya ihtiyaç duymadan ülkemizde oyununu oyunculara sunacak.

Hali hazırda diğer bölgelerde ücretli bir şekilde satılan oyun hakkında, Türk oyuncuların aklında onlarca soru işareti bulunuyor. Geliştirici ekip, Facebook üzerinden yaptığı açıklamada bu soru işaretlerini giderecek açıklamalarda bulundu.

Açıklama ise şöyle;

 

Bu açıklamalara göre ise anlayabiliriz ki, Black Desert Online, Türkiye’ye çıkacak, bir kereye mahsus ödeyeceğiniz bir ücret ile, oyunu ister İngilizce ister Türkçe bir şekilde, sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiz.

Black Desert Online’ın kısa fragmanını izlemek için bu videoyu izleyebilirsiniz;

 

Ayrıca sitemize bağlı olan Facebook grubu, Fantazya Gaming’e de bu linkten katılabilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/fantazyagaming

 

 

Yorumlar