Ana sayfa Animeler Bleach Animesi Sevenleriyle Tekrar Bir Araya Geliyor!

Bleach Animesi Sevenleriyle Tekrar Bir Araya Geliyor!

PAYLAŞ
Bleach

Bleach final verdiği son bölümüyle sevenlerini üzüntüye boğmuştu. Geçen yazımızda da bahsettiğimiz gibi 21 Mart’ta duyurusunun yapılmasını beklediğimiz haber nihayet geldi.

Tite Kubo’nun kesin konuşmamasından kaynaklı yeni gelecek olan projenin ne olacağını sadece tahmin etmeye çalışmıştık ancak yeni gelen haberlerle birlikte tahminler yerini kesin haberlere bıraktı. Türkiye saati ile sabaha karşı The “Bleach” Thousand-Year Blood War başlığıyla bir trailer paylaşıldı. Buradan anlaşılacağı üzere yeni sezon animesi Bleach’in final verdikten sonra devam eden arc bölümleri olacak.

Animenin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı henüz kesinleşmedi ancak elimizdeki bilgilere göre anime, 2021 yılı içerisinde sevenleriyle kavuşmayı bekliyor.

Daha Önce Bleach İzlemeyenler İçin

Bleach

Ruhları görme yeteneğine sahip bir lise öğrencisi olan Kurasaki İchigo, bir gün okula giderken kadın bir Shinigami’nin, bir Hollow’u öldürüşünü görür. Aynı günün gecesi, aynı kadın shinigami Kuchiki Rukia, hissettiği yoğun ruh enerjisi nedeniyle İchigo’nun camından içeri girer. İchigo’nun onu görebildiğini fark edince, ona Hollow’lardan, Shinigami’lerden ve Soul Society’den bahseder. Tam o sırada İchigo’nun kız kardeşleri saldırıya uğrar. İchigo Hollowla savaşmak için öne atlar ancak onunla baş edebilecek güce sahip değildir. Bunu gören Rukia ani bir hamleyle Hollowla İchigo’nun arasında girer ve İchigo’yu kurtarır. Ancak o sırada çok derin bir yara almıştır. İchigo’nun ailesini kurtarmak için tek bir şansı kalmıştır: shinigami olmak. İchigo Rukia’nın kılıcını kendine saplar ve gücünü emer. Gücünün yalnızca yarısını vermek isteyen Rukia İchigo’nun gücüne engel olamamış ve bütün gücünü kaybetmiştir. İchigo ailesini kurtarmıştır, ancak Rukia’nın bütün gücünü emdiği için onun görevlerini yapmak zorundadır.

#########################################################

Animelerle ile ilgili daha fazla makale ve haber için buraya tıklayın!

Sosyal medya da bizi Facebook ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!

Yorumlar