Ana sayfa Animeler Bleach Live Action’ı Geliyor!

Bleach Live Action’ı Geliyor!

PAYLAŞ

Mangasının bitmesiyle birlikte önemli bir duyurunun yapılacağı açıklanmıştı. Anime hayranları serinin devamını bekliyordu ancak gelen haber hepimizi ters köşeye yatırdı, evet Bleach Live Action geliyor arkadaşlar. Henüz çok fazla detay verilmediği için ne olacağını bilmiyoruz ama bu duyuru kesin, 2018’de sinemalarda Bleach filmi ile buluşacağız.

Daha önceki yıllarda Warner Bros stüdyosunun Bleach Live Action haklarını almış olduğunu biliyorduk ancak herhangi bir ses seda yoktu. Şu an haberi olan yapımın Warner Bros veya başka bir stüdyo olup olmadığı belirsiz.

komamura_vector_by_vampiricomen-d3bgm25

*Komamura’yı da hangi köpekçik oynayacak merak ediyorum.*

Yapımcılar animenin devamındansa Live Action yapmanın daha fazla ceplerini dolduracaklarını düşünüyorlar sanırım.  2012’de anime serisi yeterli parayı kazandırmadığı gerekçesiyle sonlandırıldığı söyleniyordu. (Biz asıl sebebinin başka haberler olduğunu duyduk da neyse.)

Shonen Jump’ın bu açıklamasının Bleach fanlarını tatmin etmediğini ve hayal kırıklığı yaşattığını düşünüyorum, zira çok fazla başarılı Live Action bulunmaması ile birlikte herkes animesi için hazırlanmıştı.

Henüz elimizde bir trailer yok ama bunu da böyle bırakalım biz.

Anlamayanlar için ek bilgi: Bleach ”çamaşır suyu” demektir.

Yorumlar