Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Bu 3MB'lik Oyunu Oynadıktan Sonra Sinir Hastası Olacaksınız!

Bu 3MB'lik Oyunu Oynadıktan Sonra Sinir Hastası Olacaksınız!

PAYLAŞ

Bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Samperson yani gerçek adı Sam Chiet, “Desktop Goose” adlı yeni bir oyun geliştirdi!

Bu oyunda masaüstünüze bir kaz ekleniyor ve bu kaz sürekli olarak farenizi kovalıyor aynı zamanda açık olan pencerelerinizi kapatıp yer değiştirebiliyor ve tam anlamıyla başınıza bela oluyor. Pikselliği ve sinir bozuculuğuyla ünlenen oyun yaklaşık 3MB’lik bir alan kaplıyor.

Geliştiriciler şuan için Windows alanında bu belayı başımıza salmış durumda. Oyunu indirmek istediğinizde Google’a ve antivirüs programları vs. tarafından virüs ya da kötü yazılım/dosya uyarısı alabiliyorsunuz fakat bu zamana kadar oyun içerisinde herhangi bir virüs vs. tespit edilmemiştir yani gönül rahatlığıyla bu belayı başınıza sarabilirsiniz.

Bu Belalı Kaz’ın yetenekleri sadece bunlarla bitmiyor. Farenizi yemeye çalışan bu kaz’a eğer farenizi kaptırırsanız bir süre boyunca kullanamıyorsunuz. Belalı Kaz ayrıca bir not defteri açarak çeşitli mesajları oraya kaydediyor. Neyse ki, Kaz’dan bıktığınız zaman, devreden çıkarması kolaydır; sadece kaçış tuşunu basılı tutun. Bir iki saniye sonra onu tutmaya devam etmenizi sağlayan bir iletişim kutusu görürsünüz ve sonunda Kaz’ın olduğu program kapanır (ve oluşturduğu pencereler onunla birlikte gider).

Ayrıca bizlerden size ufak bir tavsiye! Eğer ki oyuncu arkadaşlarınıza şaka yapmayı ve ya sevmediğiniz birine bir şaka yapmayı planlıyorsanız kurulumu basit olan bu oyun tam olarak aradığınız şey!

Yorumlar