Ana sayfa Oyunlar Mass Effect Andromeda Şu Anda Bioware’nin En Büyük Oyunu

Mass Effect Andromeda Şu Anda Bioware’nin En Büyük Oyunu

PAYLAŞ

”Bugüne kadar yaptığımız en büyük şey”

 

Şimdiye kadar edindiğimiz bilgilere göre Mass Effect Andromeda’nın, yeni bir üçleme damgalanacağı varsayılmıyordu.Oyunun yapımcısı olan Mike Gambler oyunun çok büyük bir içeriğe sahip olduğunu ve Bioware’nin sahip olduğu en büyük proje olduğunu söyledi.

Gamble diyor ki Sayılı içerik ve şartlar altında bugüne kadar yaptığımız en büyük şey.Buna rağmen gidilecek çok yol bulduk ve istedik ki sizde buralara gittiğinizde yapmak istediğinizi yapın.

Daha az loading screen, sizi ana hikayeye daha çok bağlayacaktır.Ana görev haritasının içinde yan görev görevlerinde bulunması bu oyunu serinin diğer oyunlarından ayıran bir özellik olmasıyla beraber Gamble :

Getir götür görevlerini daha çekici kıldık.

Daha geniş bölgeler için,Gamble bize adetâ ne bekleyebileceğemizin işaretini sunuyor.”Savaş,yapboz,cutsceneler ile beraber birçok şey açığa çıkacak ve hikayenin kritik noktaları daha da derinleşecek.

Mass Effect Andromeda’yı gelecek yıl Mart’ın ilk birkaç haftasında raflarda görebileceğiz ve umuyoruz ki 1 Aralık’ta ki Oyun Ödüllerinde daha fazla şey görebiliriz.O zamana kadar merakınızı gidermek için işte buyrunuz Mass Effect Andromeda fragmanı :

Yorumlar