Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Call of Duty Mobil Oyununun Görselleri Geldi! Tarih Belli Oldu!

Call of Duty Mobil Oyununun Görselleri Geldi! Tarih Belli Oldu!

PAYLAŞ

Takipçileri tarafından uzun süredir büyük bir heyecan ile beklenen Call of Duty: Mobile hakkında yeni görseller paylaşıldı!

Oyun içerisinde Call of Duty hayranlarının büyük bir kitlesinin çok sevdiği seri Modern Warfare ve Black Ops oyunlarından haritalar, silahlar, modlar ve karakterler bulunacak. Bunlara ek olarak büyük bir oyuncu kitlesi toplayan battle royale türü bu oyunda yer almakta. Yapımcılar oyunda aynı zamanda battle royale modu hazırlamış. PUBG gibi 100 kişinin dahil olacağı bu oyun moduna yine PUBG gibi tekli veya ekipler halinde katılıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tabi oyunun grafik açısından PUBG’yi solladığı net bir şekilde görülebiliyor.

Mobile at Activision’ın başkanının yardımcısı oyun hakkında açıklama yaptı:

“Birinci şahıs aksiyon deneyimini Call of Duty imzası ve deneyimiyle sizlerin önünüze sunuyoruz. Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijacked gibi Black Ops haritalarını ve daha fazlasını bir araya getirerek bazı efsaneleşmiş özellikleri tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz. Yaptığımız testler ve aldığımız geri bildirimler oyunu ve oyun deneyimini geliştirmemize ve 1 Ekim’de sizlere sunmamıza yardımcı oldu.”

PUBG ile büyük bir rekabete girecek olan oyun şimdiden büyük bir kitle topladı!

Yorumlar