Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Call of Duty: Modern Warfare’in Son Yamasında Bulunan Gizli Değişiklikler!

Call of Duty: Modern Warfare’in Son Yamasında Bulunan Gizli Değişiklikler!

PAYLAŞ

Call of Duty: Modern Warfare’in geliştiricisi Infinity Ward, en son güncelleme ile oyunda birçok değişiklik yaptı. Ancak, oyunun yama notlarına dahil edilmeyen değişiklikler içerdiği de ortaya çıktı!

Infinity Ward, 25 Şubat’ta Call of Duty: Modern Warfare için 1.15 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme, popüler birinci şahıs nişancı oyununun ikinci sezonunda çeşitli değişiklikler getiren büyük bir yamaydı.

Geliştirici ayrıca, güncelleme ile birlikte gelen tüm değişiklikleri gösteren yama notlarını da yayınladı. Ancak, Infinity Ward’ın yama notlarında açıklanmayan başka birkaç değişiklik yaptığı ortaya çıktı. En son Call of Duty: Modern Warfare güncellemesinde gizli silah ve perküsyon değişiklikleri keşfedildi.

Forvet 45 Hafif Makineli Tüfek

Popüler Call of Duty YouTuber, TheXclusiveAce, en son videosunda Striker 45 hafif makineli silahının gizli değişikliklerini özetledi. 25 Şubat güncellemesi SMG aralığını geliştirdi ve hasar değerlerinde değişiklik yaptı.

Silahı aynı anda iki mermi ateşleyen bir ölüm makinesine dönüştüren .45 ACP Hollow Point eklentisinin hasarında önemli bir artış sağlandı. Güncelleme sonrası değişiklikler aşağıdaki gibidir:

Yama öncesi istatistikleri :

  • Vücut hasarı: 48-34-24
  • Öldürmek için gereken atış: 3-5

Yama sonrası istatistikleri

  • Vücut hasarı: 50-35-25
  • Öldürmek için gereken atış: 2-4

Genel Düzeltmeler:

  • Dünkü güncellemeden sonra rütbe sıfırlama istemi ekranı gören oyuncular
  • Alay davetleri için düzeltmeler
  • Uzman Onarım Noktası olarak kullanıldığında amaçlandığı gibi çalışmayan Hızlı Onarım Perkünün düzeltilmesi
  • CDL çalma listelerinde hala çalışan killstreaks için düzeltme
modern savaş gözcü dikmek

Spotter Perk Destekli

Spotter perk de güncelleme ile gizlice parlatıldı. Bu yetenek oyuncuların düşman ekipmanlarını görmelerini, öldürücü patlamaları görmelerini ve düşmanları işaretlemelerini sağlar. Artık oyuncular bu perküsyon ile düşman ekipmanlarını hackleyebilir ve kontrol edebilirler.

Yorumlar