Ana sayfa Dizi / Film Captain America: Civil War Yeni Fragmanı Çıktı!

Captain America: Civil War Yeni Fragmanı Çıktı!

PAYLAŞ

Dün gece MTV Movie Awards’da yayınlanan Civil War’un yeni fragmanını sizler için çevirdik ve sunduk. Peki bu bir dakika on yedi saniyede neler gördük ve neler diyebiliriz bir de ona bakalım.

-15 düşman ve kavga. Captain America, Falcon ve Scarlet Witch’in bir grup silahlı adama saldırdığını ve belli bir şekilde bir hedefleri olduğunu gördük. Peki bu hedef ne? New Avengers görevi mi bu yoksa takımın kalan üyelerinin haberi mi yok? War Machine’in askeri kişiliğinden dolayı olmaması normal ama Vision ve her görevde Rogers’a eşlik eden Black Widow? Bir de gaz olayı vardı ve sanırım binanın içinde yer alan bayıltıcı bir gazdı.

-Redwing. Çizgi romanlarda Falcon’ın şahini olarak gördüğümüz Redwing burada bir Drone ve bir hedefi saptaması için yollanmış. Rawnow diye geçen isim de Brock Rumlow yani Crossbones.

-Black Panther ve Cap’in anlık bir mücadelesi dışında gördüğümüz sahnelerin olduğu fragmanla ilgili söylenebilecek bir de küçük teorim var.

-Ekip işi diğerlerinden gizli tutuyor çünkü hedefleri Bucky’yi Crossbones’un elinden kurtarmak. Eğer bu takım işi olsaydı diğerlerinin de saha tecrübesi-Romanoff hariç-ve takıma uyum açısından orada olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Videoyu Türkçe alt yazılı olarak sayfamızda izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar