Ana sayfa Dizi / Film Chris Evans Apple TV+ İle Tekrar Ekranlara Dönüyor!

Chris Evans Apple TV+ İle Tekrar Ekranlara Dönüyor!

PAYLAŞ

Yayın sektörüne güçlü bir adım atan Apple TV+, Başrol de Jason Momoa’nın bulunduğu See adlı serinin ardından ünlü oyuncu Chris Evans ile birlikte yeni bir projeye imza attı. Merakla beklenen Apple TV+ dizisi Defending Jacob’dan fragman geldi!

Dizi, toplamda sekiz bölümden oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosu ise Chris Evans,  Michelle Dockery, Jaeden Martell, J.K. Simmons ve Cherry Jones  gibi iddialı isimler bulunuyor

Dizinin hikayesi oldukça karmaşık. Andy Barber adında savcılık yapan karakterimizin oğlu cinayetle suçlanıyor ve hikaye tamamen bu noktada karmaşıklaşıyor. Andy içinde ki adalet duygusu ile gerçeklerin peşindeyken bir yandan evladını korumaya çalışan bir baba olarak karşımızda olacak.

Dizi daha önce alanında Oscar ödülü kazanmış olan Morten Tyldum tarafından yönetildi. Defending Jacob dizisinin bölümleri yarıya bölünmüş bir şekilde farklı zamanlarda yayınlanacak. İlk üç bölümü Apple TV+ alanında direkt olarak 24 Nisan’da yüklenecek. Diğer bölümler ise her cuma teker teker eklenerek bizlerle olacak.

Yorumlar