Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Dark Souls : Remastered Duyuruldu!

Dark Souls : Remastered Duyuruldu!

PAYLAŞ

Oyun dünyasına kendine has yapısıyla ve zorluğuyla, çok büyük ses getiren From Software’ın ellerinden çıkan Dark Souls serisine yeni bir oyun geliyor. Bu oyun Dark Souls I’in Remastered versiyonu!

Dün öğlen saatlerinde, Nintendo’nun Direct Mini olarak yapılan sunumun en sonunda, Dark Souls Remastered resmi olarak duyuruldu. Nintendo, bazı yeni oyunlar ve güncellemeler sonrasında sürpriz bir şekilde Dark Souls Remastered duyurusuna yer verdi.

Yukarıdaki duyuru videosunda da, diğer tüm Dark Souls oyunlarından da aşina olduğumuz Bonfire, ve onu aktifleştirecek olan savaşçımızı görüyoruz. Videonun sonunda ise, oyunun çıkış tarihinin 25 Mayıs 2018 olduğunu öğreniyoruz.

Daha önce çıkan dedikodularda bu yenilenmiş sürümün daha iyi ışık efektlerine, kaplamalara ve daha iyi bir çözünürlüğe sahip olacağı belirtilmişti. Fakat bununla birlikte en büyük yenilik, Nintendo Switch‘e de çıkıyor olması. Oyunun duyurusu Nintendo Mini Direct sunumunda yapılsa da oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarına da 60 FPS olarak çıkacak. Ayrıca Dark Souls I’e sahip olanlar, Remastered versiyonunu %50 indirimle alabilecek.

Oyunu hem evlerimizde hem de Switch sayesinde taşınabilir olarak oynayabilmek, gerçekten güzel olacak. 25 Mayıs’ı iple çekiyoruz! 

Yorumlar