Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Destiny 2 İçin İnceleme Puanları Açıklandı!

Destiny 2 İçin İnceleme Puanları Açıklandı!

PAYLAŞ

Destiny 2 için belirli oyun sitelerinden skorlar yavaş yavaş bir araya toplanmaya ve açıklanmaya başladı!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Destiny 2 oyun’unun karakterlerinden 1 fotoğraf.

Geçtiğimiz hafta satışa sunulan ve oyun piyasasına sunduğu şeyler ile adeta bir bomba etkisiyle yükselen Destiny 2, Raid lerinin yayınlanmasının ardından Raid yöntemi ile oyunu alan oyunculardan iyi tepkiler topladı haliyle de Destiny 2‘nin yapımcıları büyük bir gurur ve memnuniyet duydular.

Raid sistemi nedir diye soranlar olacaktır elbet kısa bir özet geçelim. 1 oyunun taşınacağı ana veri tek seferde bir CD‘ye alınamayacağı için yapısının bozulmadan 2 veya daha fazla CD ye bölerek oyun verilerini eşit olarak CD‘lere paylaştırma işlemine Raid işlemi denir.

Oyunun satışları hızla arttı ve bazı mağazalardaki oyun stokları tükendi ama bu iş kesinlikle oyuncuların olumlu yorumları ile sonuçlandı. Ünlü oyun yorum ve değerlendirme sitelerinin bazıları Destiny 2 için puanlama sistemlerinde yer verdikleri kriterleri değerlendirdi ve puanlarını açıkladılar.

Destiny 2 oyunculardan ve oyun sitelerinden gayet iyi tepkiler alıyor.

Oyunu inceleyen sitelere ve inceleme puanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz ve isterseniz kırmızı yazıların üstüne tıklayarak oyuna puan veren siteleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar