Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Detroit: Become Human’a Türkçe Dil Desteği!

Detroit: Become Human’a Türkçe Dil Desteği!

PAYLAŞ

Beyond : Two Souls ve Heavy Rain yapımcılarının yeni oyunu, Detroit: Become Human için güzel bir haber var! Türkçe dil desteği! 

25 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya çıkacak Detroit: Become Human, PS4 Exclusive oyunu olacak. Beyond: Two Souls ve Heavy Rain gibi hikayeyi ön planda tutan ve seçimlere bağlı oyunları çıkaran Quantic Dream ekibi bu sefer karşımıza bu oyunla çıkıyor.

Resmen bir Holywood filmi kalitesinde çıkacak oyun için 30 milyon dolarlık bir bütçeyle geliştirildiğini göz önüne alırsak, film yapımcılarının bile kıskanacağını düşünüyoruz!

Bu ses getirecek yapım için iyi bir haberde Sony Türkiye’den geldi! Sony Türkiye’nin paylaştığı bilgiye göre oyun, Türkçe dil desteğine sahip bir şekilde ülkemizin oyuncularına sunulacak. God of War ile birlikte Detroit : Become Human‘ı da Türkçe olarak oynayabileceğimizi öğrenmek, hem bizler hem de diğer Türk oyuncular için çok güzel bir haber oldu.

Paris oyun konferansında, oyunun sadece ufak bir kısmını deneyimleyen oyuncular tarafından gayet güzel yorumlar alan oyun, yapay zekaların insan hayatına karıştığı fütüristik bir evrende geçiyor. Geliştirici ekibin diğer oyunları gibi, bu oyunda da verdiğimiz kararlara göre hikayenin gidişatını değiştireceğiz.

Oyunun Türkçe Altyazılı Fragmanı;

Oyunun Gameplay Fragmanı;

 

 

Yorumlar