Ana sayfa Haberler Devil May Cry 5’tan Bomba Gibi Oynanış Videosu!

Devil May Cry 5’tan Bomba Gibi Oynanış Videosu!

PAYLAŞ

Capcom’un sevilen ve uzun süredir hayranları tarafından devamı beklenen serisi Devil May Cry’ın beşinci oyunundan yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Tokyo Games Show’ da yayınlanan videoda epik bir boss dövüşü de bulunuyor. Dante’nin Cavaliers Angelo isimli boss ile dövüşünde klasik DmC atmosferini görmek mümkün.

Badass kavramının padişahı karakterimiz Dante’nin videodaki en ilgi çeken yönlerinden biri de motoru ve oyun içindeki kullanımı. Videoda karakterimiz motoruyla düşmanı mahmuzluyor ve bununla da yetinmeyip motoru ikiye ayırarak elektrikli testerevari silahlar haline getirerek bir güzel iblis avlıyor.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Oyunla ilgili diğer bir göz dolduran haber ise yapımcılardan Matt Walker’ın bir hayrana verdiği cevap oldu. Walker’a göre PS Pro’da 4K çözünürlükte 60 Fps gibi bir değerle oynayabileceğiz.

Diğer bir haber ise serinin baş yapımcılarından biri olan Hideaki Itsuno’dan gelen mikro ödeme açıklaması oldu. Telâş etmeyin, sevgili oyuncular. Ortaya çıktığı günden beri oyuncuları pek çok konuda tartışmaya düşüren mikro ödeme sistemi, Itsuno’ya göre sadece bir seçenek sunmak amacıyla oyunda bulunuyor. Oyunda ana kaynağımız olan Red Orbları gerçek parayla alabileceğiz ama bu sistem sadece isini kolaylaştırmak isteyen oyuncular için “kestirme” bir yol olacak. Geçtiğimiz günlerde açıklanan çokoyunculu moduna olan etkisi ise bilinmiyor. Çokoyunculu modun doğası da henüz kesinleşmediği gibi, umarız mikro ödemeler bu gizemli çok oyunculu modda suistimal edici bir etkiye sahip olmaz.

Tekrar belirtelim, DmC  5’in çıkış tarihi şu an 8 Mart 2019 olarak kesinleşmiş durumda. Gamescom ve TGS’ten gelen oynanış videoları ise göz dolduran ve hayranları mutlu edecek cinsten. Umarız siz oyunseverlerin beğenisini kazanacak bir oyun olur. Siz ne düşünüyorsunuz, sevgili oyunseverler? Iyi oyunlar ve iyi eğlenceler!.

Yorumlar