Ana sayfa Oyunlar Dota 2 Disbanded.Pro !

Disbanded.Pro !

PAYLAŞ

VP.epicenter

   Virtus.Pro Dağıtıldı !

 

30 Haziran’da Power Rangers , Na’Vi takımlarına daha önce öncülük etmiş olan Artem ‘fng’ Barshak’ın attığın tweetten anlaşıldığı gibi son 1 yıldır sergiledikleri performanslarının çok kötü duruma gelmelerinden dolayı Virtus.Pro takımı dağıtıldı.

Team Secret’i elemelerine ve geçen yıl düzenlenmiş olan The International(TI5)’da ilk 6’ya giren tek Avrupa takımı olmayı başarmış olsada 2015 yılının Ağustos ayından beri performansları yetersiz olacak şekilde istikrarlarını 2016 yılının Haziran ayına kadar korudular.

Her ne kadar hem kendi takımları için hem de fanları için Ilya’Illidan’Pevcaev’in değiştirilmesi takım için pekte pozitif sonuçlara sebep olduğu görülmedi.Manila Major’da başarısız oldular,Epicenter’de 7.-8. oldular ve ESL One Frankfurt ve Dota 2’nin en önemli bayram şekerine sahiplik eden turnuvada yer alamayacaklar.The International 6.

The International 6 büyük etkinliğine neredeyse 2 ay kala Virtus.Pro’nun CEO’su Anton ‘Sneg’ Cherepennikov              yeni Dota 2 takımlarının inşaatına sahiplik yapacağı adımını attı.Yaklaşık 2 hafta önce kendi sitelerinde yaptıkları açıklamada takımlarının yeni kadrosunda bir ihtimal eski kadrolarından 1 ya da 2 oyuncunun yer alabileceği belirtildi.

 

Virtus.Pro’nun dağıtılan oyuncu listesi : 

Ukrayna’dan – Ilya’ALOHADANCE’Korobkin

Rusya’dan – Sergey ‘G’ Bragin

Rusya’dan – Maxim ‘yoky-‘ Kim

Belarus’dan – Artem ‘fng’ Barshak

Rusya’dan – Alexander ‘NoFear’ Churochkin

 

 

Son açıklamaya bakacak ve gerçekleşme olasılığını göz önünde bulunduracak olursak bu aslında dağıtım değilde bahar temizliği tadında bir değişim olacak gibi duruyor.

Kim bilir ? Belki Na’Vi’nin sırf XBOCT’u atmak için takımını dağıtması gibi ufak bir ihtimalle bu durumu gerçekleştirebilme olasılığı var.Siz ne dersiniz ?

Yorumlar