Ana sayfa Diğer Fantazya Marvel Doctor Strange Fragman İncelemesi

Doctor Strange Fragman İncelemesi

PAYLAŞ

Stephen Strange. Hepimizin sabırsızlıkla beklediği Sorcerer Supreme’in fragmanı yayınlandı ve neler var kimler var inceleyeceğiz bu yazıda.

Şimdi önce şundan bahsedelim. Stephen Strange cerrahken öyle şifacı bilgin değildi. Bu işi şan ve para için yapardı. Sadece zengin insanları tedavi eder ve alt kesmi avam görürdü. Ta kiii kazaya kadar. Fragmanda da gördüğünüz üzere elleri kullanılamaz hale geliyor ve bu yüzden Himalayalar’a gidiyor. Orada da Ancient One yani Mentor yani kel kadını buluyor. Neden kadın yaptılar bilmiyorum ama Beyaz Cadı’yı kel görmek güzeldi.

doctor-strange-trailer-image-11-600x247-600x247

(Hoaydaaaaa)

Fragmanda neler gördük. Paralel evrenlerden bahsediliyor ve bunların varlığını öğreneceğiz sanırım. Zaten o Inception etkisi yaratan kısımda paralel evrenler gösterildi muhtemelen. Mentor’un o ağır çekim vuruşunda da Strange astral vücuduna geçti. Astral seyahat Doctor Strange’in sıkça başvurduğu bir yoldur. Fragmanda yolda arkasına bakan siyahi arkadaş ta Baron Mordo. Tipik güç arzulayan ve bunu alamayınca iyi öğrenciye sataşan villian olacak filmde kendisi. Tabi uzun süreli bir düşmanlıkları var o ayrı. Son olarak ta son sahnede Strange cool bir şekilde teleport portalına gidiyordu. Fragmanın noktaları bunlardı, bakalım gelecek fragmanlarda neler göreceğiz.
doctorstrange2

Yorumlar