Ana sayfa Doctor Who Doctor Who 12. sezon Fragmanı Yayınlandı!

Doctor Who 12. sezon Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ
WARNING: Embargoed for publication until 19:30:01 on 09/12/2018 - Programme Name: Doctor Who - TX: n/a - Episode: n/a (No. n/a) - Picture Shows: **Strictly embargoed until 09/12/2018 19:30:01** Ryan (TOSIN COLE), Graham (BRADLEY WALSH), Yaz (MANDIP GILL), Custodian, The Doctor (JODIE WHITTAKER) - (C) BBC/ BBC Studios - Photographer: Henrick Knudsen

BBC, Doctor Who’nun 12. sezon fragmanını yayınladı.

Chris Chibnall, yeni sezonu duyururken aynı zamanda “Tekrar harekete geçtik!” dedi. “Aslına bakarsanız hiç durmadık. Jodie Whittaker’ın Doctor karakteri ve arkadaşları ülkenin dört bir köşesinde her bir ailenin kalbini kazanmaya devam etti. Yepyeni ve aksiyon dolu maceralar üzerinde çalıştık. Bu şovu yapmayı çok seviyoruz ve izleyicilerden gelen tepkiler adeta bizleri havalara uçurdu. Bu yüzden daha fazla korku, daha fazla canavar ve daha fazla Bradley Walsh, Mandip Gill ve Tosin Cole getirmek için gün sayıyoruz. Chibnall gerçekten harika!” diye devam etti. 

Oyuncu bu rolde ilk defa 11. Sezonda Doctor karakterini canlandıran ilk kadın karakter oldu. Dizi yenilendiğinde ve Doctor olarak geri dönüşü onaylandığında; “Geri dönüp çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum. Gerçekten muazzam bir rol. Şu ana dek çok sıra dışı bir yolculuk oldu ve bunu sonlandırmaya şu an hiç niyetim yok.” dedi.

BBC’ nin içerik yöneticisi olan Charlotte Moore, “Doctor ve arkadaşları 2020’de seyircileri tekrardan ekran başına geçirip heyecana sürükleyecek olmasından çok mutluyuz” dedi. Ayrıca, “Chris ve bütün ekibin çoktandır yeni ve heyecanlı maceralar üstünde çalıştığını biliyorum. Bu arada ise Yeni Yıl’da herkesin tadını çıkaracağı çok özel bir bölümümüz var.” dedi.

Yorumlar