Ana sayfa Doctor Who DOCTOR WHO’NUN YENİ YOL ARKADAŞI İÇİN ARAYIŞ SÜRÜYOR

DOCTOR WHO’NUN YENİ YOL ARKADAŞI İÇİN ARAYIŞ SÜRÜYOR

PAYLAŞ
SYDNEY, AUSTRALIA - AUGUST 12: Twelfth Doctor, Peter Capaldi, poses during a world tour to promote the new series of Doctor Who at Dendy Opera Quays on August 12, 2014 in Sydney, Australia. (Photo by Lisa Maree Williams/Getty Images)

Jenna Coleman tarafından canlandırılan Clara Oswald karakteri Doktor’un yanından ayrıldığından beri, gözler onun yerini kim alacak sorusuna çevrildi. 12’nci Doktor Peter Capaldi, yol arkadaşı arayışının nasıl gittiğini açıkladı.

Peter-Capaldi-slider

RadioTimes’a konuşan Capaldi: “Bu konu hakkında kısa konuşmalarımız oldu. Ama henüz birini seçmedik. En azından benim bildiğim kadarıyla böyle. Birisini seçmiş olabilirler ama bir nokta koymadan önce benim de tanışacağımı düşünüyorum.”

Gizemli bir gülüşle “Farklı birini arıyoruz.” dedi.

tumblr_static_peter-capaldi

Capaldi yeni ve farklı bir yol arkadaşı arayışından dolayı oldukça heyecanlıyken, en sevdiği bölümlerden birisi olan, sadece kendisinin rol aldığı Heaven Sent’in çekimlerinden de bahsetti.

“Tek başıma olduğum bölüm gerçekten çok zordu çünkü insanların yüzümden ve hareketlerimden sıkılacaklarını düşünmüştüm. Ama bir yandan bakarsak bölümü yapmak çok güzeldi, yani en olumlu yönünü düşünürsek başka hiçbir aktör yoktu. Ve ekiple çok daha fazla yakınlaşma fırsatım oldu.”

“Ekibimiz zaten harika ve onlarla çok güzel bir ilişkim var. Ama bunu sürekli olarak yapmak çok güzeldi.” dedi Capaldi.

landscape-1448361861-doctor-who-heaven-sent-06

Yorumlar