Ana sayfa Doctor Who Doktor ve Clara’nın Macerası Bitiyor

Doktor ve Clara’nın Macerası Bitiyor

PAYLAŞ

Her ne kadar Danny ile olan ilişkilerinin Doktor’a yansıması açısından tahmin ettiğim sonuca varan bir karar olsa bile Jenna Coleman’ın gidişi BBC tarafından resmi olarak doğrulandı. Evet, tarafından!

Daha önce birçok tahmin ve iddia vardı zaten konuya ilişkin. Herkes de az çok bu durumun farkında ve resmi bir haber görmek için resmi mecraları kolluyordu. Ancak herkesin beklediği haber resmi bir mecradan değil, sevgili Clara’mız Jenna’nın ağzından, konuk olduğu BBC Radio 1’s Breakfast Show programından geldi. Nick Grimshaw’a konuşan Jenna, “Tardis’den ayrıldım -bu gerçekleşti. Son sahnem çekildi.” diyerek durumu duyurdu. Aynı zamanda twitter hesabından konuya ilişkin bir tweet de geldi:

Ama dedikleri gibi, "Bitene kadar bitmiş olmaz."
Ama dedikleri gibi, “Bitene kadar bitmiş olmaz.”

 

Peki sevimli yol arkadaşı bundan sonra ne yapacak? Kendisi bunu da açıkladı. Aynı programda Paul Frift’in yönetmenliğini yapacağı, BBC’nin yeni draması Victoria adlı dizide genç Kraliçe Victoria’yı oynayacağını söyledi. Kariyerinde başarılar diliyorum ancak madem gidecek, sezon sonuna kadar da bizimle dursun diye de eklemeden edemiyorum. Doctor Who, yarın yeni sezonuna başlıyor. Bakalım bu gidiş kimi nasıl üzecek, kimi nasıl sevindirecek.

Yorumlar