Ana sayfa Doctor Who DOKTOR VE RİVER SONG AŞKI GERİ DÖNÜYOR

DOKTOR VE RİVER SONG AŞKI GERİ DÖNÜYOR

PAYLAŞ

DOKTOR VE RİVER SONG AŞKI GERİ DÖNÜYOR

alex-kingston-peter-capaldi-doctor-who-bbc

 

Bu Noel’de, Doktor River’a iki kalbini birden verecek. Peter Capaldi’ye göre, Doktor ve River arasındaki romantizm bitiş çizgisinden çok uzakta.

 

Bugünkü Londra Doctor Who Festivali’nde “Evet, romantizm olmasına dair bir şans var.” dedi Peter Capaldi. Kingston’ın son görülmesi 2013’te The Name of The Doctor’daydı. Doktor’la öpüşüp birbirlerine veda etmişlerdi. Capaldi, olacak olan şeylerin River ve Doktor’un geçmiş ilişkisine dair olmayacağı konusunda ısrar etti. “Benim Doktor’um, River’ın ilk geldiğindeki Doktorlardan biraz farklı.” dedi Capaldi. “Benim Doktor’um daha farklı ve ortada tamamen farklı bir dinamik var.

peter-capaldi-doctor-who-fanart

 

Noel özel bölümünü dört gözle bekliyoruz. Ama bu bölümden sonra, Capaldi’nin akıbeti ne olacak? Bazılarının iddiaları aksine, Moffat gelecek sene Capaldi’nin ayrılmayacağını söyledi. Peki Capaldi dizideki geleceği için neler hissediyor? “Gelecek yıl tamamen farklı bir şey olacak. Hem ilgi çekici, hem zorlayıcı, hem de korkutucu.” dedi Capaldi. “Sadece 2 sezon yaptım, ama nasıl hızlı bitip gittiğine inanamıyorum. Biliyorsunuz ki 26 bölümüm var. Ve her seferinde bir sezonu bitirince, ve bu yeni Doktor hakkında yepyeni şeyler keşfettikçe, ortalık karmaşaya dönüyor ve en baştan başlıyorsunuz. Her şeyi tazelemek ve yeni şeyler bulmak zorundasınız. Ve bu da çok zor bir şey.

Nereye gideceğimizi çok merak ediyorum. Çünkü bir yandan 12 çok uysal, bir yandan da çok karanlık. Ve bence bu onu çok ilginç bir karakter yapıyor.

Doctor Who 9. sezonun 9. bölümü bu cumartesi yayınlanacak. İşte Doktor’un beklenen fragman!

Yorumlar