Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Doom 64: Tüm Kayıp Seviyeler Gizli Konumlar!

Doom 64: Tüm Kayıp Seviyeler Gizli Konumlar!

PAYLAŞ

Nihai seviyelerden önce enerji hücreleri, ruh küreleri, silahlar ve zırh bonuslarıyla gizli olan yerleri bulmak için Doom 64’ün Kayıp Seviyelerini derledik!

Serideki ilk üç oyun gibi Doom , Doom II: Hell on Earth ve Final Doom gibi Doom 64’ün 32 seviyesi var, ancak belli bir kapasite sınırlamaları nedeniyle kaldırılan altı bonus seviyesi olduğunu biliyor muydunuz? Altı bonus seviyesi, ana kategoriyi veya Doom 64 limanındaki gizli seviye Hectic’i geçtikten sonra kullanılabilecek ikinci bir kategori olarak dahil edilmişti.

Doom 64 Kayıp Seviyeler

Harita 34: Plant Operation

İlk bonus seviyesinin üç sırrı vardır. Haritanın başlangıcında ışınlayıcıdan sola, güvenlik zırhı içeren bir yan odaya, sağdaki merdivenlerden aşağı doğru gidin. Zırh bonuslarına erişmek için zırhın arkasındaki paneli kullanın. İkinci sırra ulaşmak için mavi kapıdan geçin, sola dönün ve köşedeki bir lambanın arkasındaki duvarı açın. Bu sizin daha fazla zırh bonusuna erişmenizi sağlayacaktır. Üçüncü sır için sarı tuşla odaya girin. Sağa bakın. Koridoru ortaya çıkarmak için önünde kan olan bir duvar açılabilir. Soulsphere almak için aşağı inin.

Harita 35: Evil Sacrifice

Doom 64 Lost Levels 2 (map 35), Evil Sacrifice: Can't exit - YouTube

Kötü Kurban haritasındaki ilk sır için, süper av tüfeğini harita üzerinde sütunların yanında tutan kaideyi etkinleştirmek için merdivenlerin solundaki düğmeye basın. Çıkıntıyı zırhla etkinleştirmek için kaide üzerinde yürüyün ve geri gitmeden önce toplamak için geri koşun.

İkinci sır sarı kapıdan geçer. Sarı kapının karşısında başka bir kaide anahtarına giden bir asansör var. Sağında, ters çarpı işaretinin yanındaki pencereden başka bir anahtar görebilirsiniz. Aşağıdaki kapıyı ve solundaki kapıyı açmak için vurun. Girdikten sonra mega zırh ve enerji hücrelerine sahip olun. 

Evil Sacrifice’in üçüncü sırrı kırmızı anahtarlı bir avluda. Girmek için sarı kapıdan geçin. Solda, üstünde BFG 9000 olan bir sütun var. Merdivenlerden yukarı çık ve duvarda ortaya çıkan anahtarı vur. Bu, sütunun üstündeki BFG 9000’i düşürür.

Harita 36: Cold Grounds

Doom 64 - Lost Levels: (Map 36) Cold Grounds - 100% Kills / Items ...

Soğuk Topraklar haritasının sadece bir sırrı vardır. Bir soulsphere görmek için sarı düğmeye ulaştıktan sonra sağa dönün. Haritanın ortasındaki orta kata ulaştığınızda, anahtarı bulmak için zemini geçin. Bu sağda bir medikit, Cehennem Şövalyesi ve roketler içeren bir duvar açar. 

Harita 37: Wretched Vats

Doom 64 - Lost Levels: (Map 37) Wretched Vats - 100% Kills / Items ...

Wretched Vats haritası dört sır içeriyor. Kırmızı tuşlu odadaki iblis yüzünün sağındaki duvar roketleri, enerji hücrelerini ve plazma tabancasını almak için açılabiliyor. İkinci sır için, anahtarı kırmızı kapının arkasındaki odada bulunan dört sütundan birine vurun. Bu bir motorlu testere ortaya çıkaracaktır.

Üçüncü sır, pasajlar arasındaki bazı çubukların yakınında olacak. Mavi anahtarlı avluda, anahtarı gösteren yere gidin ve sola gidin. Dışarıda, geçitleri engelleyen barlara gidin ve mega zırha erişmek için duvarı sağa doğru açın. Soğuk Zeminler haritasındaki son sır için sarı tuşla odaya girin. Kapıların sağında zincirler olan bir duvar var. Ruh duvarına erişmek için bu duvarı açın.

Harita 38: Thy Glory

Doom 64 - Lost Levels: (Map 38) Thy Glory - 100% Kills / Items ...

Thy Glory haritasındaki ilk sır için sarı kapının dışındaki merdivenlerden çıkmalısın. Merdivende, sağda yanıp sönen bir panel var. Merdivenin altındaki bir duvarı açmak ve bir ruh atmosferine erişmek için etkinleştirin.

Sarı anahtarlı odada, ikinci sırrı bulacaksınız. Kaideyi, üzerine yığılmış bezle etkinleştirin. Bu sağdaki bir anahtar içeren kapıyı açacaktır. Bazı enerji hücreleri ve mega zırh ile kaidenin yanında bir duvar açmak için vur. İkinci sırrın sağında bir kapı var. İçinden geçin ve enerji hücrelerini, av tüfeği mermilerini, bir Cehennem Şövalyesi ve bir bilgisayar alanı haritası bulmak için duvarı sola açın. 

Dördüncü sırra, yıldız şeklindeki bir platformda roket fırlatıcı ile odadaki köprü genişletilerek erişilebilir. Köprünün sağ tarafındaki kanlı bir sütunun dibinde bir anahtar bulun ve sütunu alçaltmak için kullanın. Sonraki sütunu etkinleştirmek için üstteki anahtara basın ve son sütuna ulaşıp çılgına dönünceye kadar devam edin. 

Son sır, basamaklı taş köprüyü geçtikten sonra bulunabilir. Enerji hücrelerine ve roketlere erişmek için sağ duvardaki kafatasını etkinleştirin. Son iki Kayıp Seviye hiçbir sır içermez. Artık, bulduğunuz eşyalarla kolayca öldürebilir veya başka bir gün savaşmak için yaşayabilirsiniz. 

Yorumlar