Ana sayfa Oyunlar Dota 2 DOTA 2 / Takım adına en çok oynama rekoru

DOTA 2 / Takım adına en çok oynama rekoru

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde,takımına karşı olan inancını ve sağladığı kalitesini Danil “Dendi“ Ishutin gösterdi. Dendi, Natus Vincere`e 25 Aralık 2010`da katıldı ve ne olursa olsun bu takımda oynamaya devam etti.

Datdota statülerine baktığımızda Airat “Slient“ Gaziev bugüne kadar Team Empire adına 1037 oyunu ile en büyük rekora sahipti.Fakat geçtiğimiz günlerde Epicenter Avrupa Elemelerinde Dendi Polarity`e karşı Best of 3 maçında bu rakamı 1039`a çıkararak rekoru Slient`in elinden almıştır.

Şuan ki zaman diliminde de bu liste hâla devam etmektedir.

1- Danil “Dendi“ Ishutin Na’Vi ile 1039

dota

2- Airat “Slient“ Gaziev Team Empire ile 1037

620_1

3- Alexander “XBOCT“ Dashkevich Na`Vi ile 941,

xboct_960

4- Joakim“Akke“ Akterhall Alliance ile 889

maxresdefault

5- Jonahtan “Loda“ Berg`in Alliance ile 878

loda

6- Clinton “Fear“ Loomis Evil Geniuses ile 894

maxresdefault (1)

7- Saahil “UNiVeRsE“Arora Evil Geniuses ile 766

maxresdefault (2)

 

 

Takımının sitesinde belirtildiği gibi Dendi hâla Natus Vincere`in hedeflerini ve hayallerini sağlam omuzlarında taşıya bileceğine inanıyor.2014 Dünya E-Spor Şamiyonasından önce CGA`daki bir röportajda Na`Vi yarı finale ulaştığı zamanona emekliliği ile ilgili bir soru sorduklarında cevabı şu olmuştu “Tabiki de hayır! Dota`yı oynayamayacağım güne tamamlayacağım ve bu gerçekleşmeden önce dinlenmeyeceğim“.Şimdi,2 yıl sonra sözünü tamamladığını dünyaya göstermek için hâla devam eden The International`ı kazanan Dendi,takımı ve hayranları için burda olduğunu belirmiştir.

 

Yorumlar