Ana sayfa Oyunlar Dota 2 Dota 2 The International Biletleri Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dota 2 The International Biletleri Çıkış Tarihi Belli Oldu

PAYLAŞ

Merakla beklenen DOTA 2 The International 2016 biletlerinin satış tarihi açıklandı.

dota_2_ti.0

The International 2016 , 8 Ağustos’ta başlayacak. Turnuvaya olan ilgi ise geçtiğimiz yıl’dan büyük olması bekleniyor.

Valve’den gelen açıklamaya göre Dota 2 The International bu yıl tekrar KeyArena’da yapılacak. Biletler 7 Nisan’da satışa çıkarılacak. Fiyatları ise 70-100 Dolar arasında olacak.

The International 2016 biletini satın almak isteyenlerin Steam hesap linklerini bildirmeleri gerekmektedir. Tabi bu biletleri alan oyunculara DOTA 2’de özel eşyalar verilecek.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl The International 18 milyonluk ödül havuzu sayesinde e-Spor tarihine geçmiş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Bu 18 milyonluk ödül havuzunu bu hale getiren en büyük sebeb ise oyun için satılan Compendium olmuştur. Bu dergiyi DOTA 2 oyuncuları alarak , turnuva sırasında dergi seviyesini yükselerek özel eşyalar kazanmışlardı.

Turnuvada profesyonel oyuncuları izleyebilir, bireysel ve takım olarak oynayış şekillerini öğrenebilirsiniz. Yeni metayı daha çabuk kavrayabilirsiniz. En önemlisi de efsanevi takım savaşlarını veyahut önümüzdeki yıllara konu olacak bir olaya canlı olarak tanıklık edebilirsiniz.

Bilet almadınız ve nasıl izleyeceğim diye soruyorsanız eğer, boşuna endişelenmeyin. Twitch gibi canlı yayın sitelerinden rahatça izleyebilirsiniz.

Yorumlar