Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Dünyanın Gelmiş Geçmiş En İyi Dizisi Game of Thrones’un en kötü bölümü...

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En İyi Dizisi Game of Thrones’un en kötü bölümü yayınlandı!

PAYLAŞ

Ülkemiz ve dünya da hayranlıkla izlenen ve dillerden düşmeyen HBO dizisi Game Of Thrones’un 8. sezon 4. bölüm IMDB oyları büyük şaşkınlık yarattı.

Tüm Dünyadaki sinema sektöründe yüzlerce yıllık filmlerin dahi arşivleri yer alan Internet Movie Database yani kısaca ve bilinen adıyla IMDB’de Game Of Thrones serisinde bölümlerin birçoğunun 9 puanın üzerinde olduğunu ve 8.5 gibi bir puanın dahi nadiren altına düştüğünü görüyoruz. Fakat en son yayınlanan 8. sezon 4. bölümde IMDB oy oranı ile bir çok kesimde büyük şaşkınlık yarattı . ”The Last of the Starks” bölümü güncel olarak 6.5 puana sahipken Game of Thrones’un 9 yıllık serüveninde 8 puandan aşağı oy oranı yok.

Bununla beraber 2 yıldır sabırsızlıkla beklenen 8. sezon genel olarak kamuoyunda birçok insan tarafından eleştirilere maruz kalıyor. Bu durumu puanlamalar da bunu açık bir şekilde görebiliyoruz. 4. bölümün rezalet puanının yanı sıra 8. sezon izleyiciler açısından şimdiden sınıfta kalmış olarak gözüküyor.

Bunun sebeplerinden birisi olarak dizideki hikaye akışının, mantık çerçevesi etrafında gitmeyişi olduğunu düşünülmektedir. Fakat bunun fanlar tarafından organize eleştiri hareketi olarak yorumlanması da mümkün gözüküyor.

Game Of Thrones 8. sezon IMDB Oyları:

  1. Bölüm ” Winterfell” :8.3
  2. Bölüm ” A Knight of the Seven Kingdoms ” :8.6
  3. Bölüm ” The Long Night ” :8.3
  4. Bölüm ” The Last of the Starks ” :6.5