Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Game of Thrones’a ‘Türkan Şoray’ kanunları

Game of Thrones’a ‘Türkan Şoray’ kanunları

PAYLAŞ

İngiliz oyuncu Emilia Clarke, Game of Thrones’a Türkan Şoray kuralları getirerek “gereksiz” ve “anlamı olmayan” seks sahnelerinde olmak istemediğini söyledi.  

İngiliz oyuncu Emilia Clarke, Game of Thrones’a deyim yerindeyse Türkan Şoray kanunları getirdi.

İlk iki sezondaki çıplak sahneleriyle olay yaratan 28 yaşındaki oyuncu, ‘gereksiz’ ve “anlamı olmayan” seks sahnelerinde olmak istemediğini söyledi. İngiliz Independent gazetesine göre dizide rol alan Oona Chaplin de Clarke da, Clarke’ın sette, “Göğüslerimle değil oyunculuğumla hatırlanmalıyım.” diye konuştuğunu söyledi.

Başarılı oyuncunun, ilk iki sezonki sahnelere ek olarak özellikle son sezondaki Daario Naharis sahnesi tepki almıştı.

Dizinin ve kitabın büyük üstadlarından biri konumundaki Barristan Selmy karakterinin ölümünden kısa bir süre sonrasında olan sahnede, ‘Daenerys Targaryen’ karakterini oynayan güzel aktörün Daario Naharis sahneleri Daenerys severlerce eleştirilmiş, sevmeyenlerce de aşağılanmıştı.

Ünlü oyuncunun bu açıklamasından karakterini benimsediğini ve karakterine laf getirmemeye çalıştığı anlamını çıkarıyor. Yorumu sizlere bırakıyoruz.

emilia-clarke.jpg

YENİ FİLMİ YOLDA!

Film yıldızları Emilia Clarke ile Sam Claflin, Mayorka Havaalanı ve Formento sahilinde “Me Before You” filminin çekimlerini gerçekleştirdi. İspanya’nın Mallorca adasında yapılan çekimler, felç kalan bir adamın küçük bir şehirde genç bir kızla olan ilişkisini anlatıyor.

Yorumlar