Ana sayfa Animeler En Güzel Kadın Anime Karakterlerini Listeledik!

En Güzel Kadın Anime Karakterlerini Listeledik!

PAYLAŞ

Kimi anime sever izlediği animeyi, müzikleri, çizimleri, karakterleri veya hikayeleri için ayrı ayrı sebeplerle izler. Bizde bundan yola çıkarak sizler için “En Çekici Kadın Anime Karakterlerini Listeledik.” İyi okumalar!

20- Inuoe Orihime: Bleach

Her ne kadar bütün anime boyunca bizi sinir edip Kurosaki-kun diye bağıra bağıra gezse de, iyimserliği, şefkatli oluşu ve çok aktif bir hayal gücünün yanı sıra güzelliği ve çekiciliği ile Huece Mundo’da tanık olduğumuz gibi, sık sık kızları kıskançlıktan delirtecek dereceye getirmiştir.

19- Uzumaki Kushina: Naruto/Naruto Shippuden

Uzumaki Kushina’ yı anime de çok göremesek de ,klanından gelen özelliklerden olsa gerek kızıl saçları ve her zaman giydiği yeşil elbisesi ile gerçekten göz alıcı bir karakter. Minato’nun neden Kushina’yı seçtiğini anlamak zor olmasa gerek.

18- Mikasa Ackerman: Shingeki no Kyojin

Misaka Ackerman sadece güzel bir yüz değil, aynı zamanda en zeki ve en yetenekli keşif ordusu üyelerinden biri. Zorlu yaşamı, onun başkalarına karşı soğuk görünmesine neden oldu. Güçlü bir doğru ve yanlış duygusu var ve en korkunç durumlarda keskin ve soğuk kanlı kalabilir. Herkes onun güzel olduğunu kabul eder, Jean bile onu fark ederdi. Titanların bile öyle düşündüğüne eminim, ama gel gelelim Eren bunu bir türlü fark edemedi!

17- Asuna Yuuki: Sword Art Online

Asuna sadece güzellik değil, aynı zamanda SAO evrenindeki en iyi kılıç ustalarından biri. Eşsiz hızı ve iyileştirme gücü ayrıca “The Flash” ve “Berserk Healer” unvanlarını kazandı. SAO’nun en iyi dövüşçüleri listesinde beşinci sırada yer almasının bir nedeni var. Çok nazik ve yardımsever ve SAO’dan kaçma arayışında önemli bir rol oynuyor. Popülerliği sanal dünyada başladı, ancak yaygın olarak hem çevrimdışı hem de anime topluluklarında yayıldı! Erkek arkadaşı Kirito çok şanslı bir adam.

16- Inori Yuzuriha: Guilty Crown

Inori Yuzuriha, bu listedeki en tartışmasız güzel karakterlerden biri. Her ne kadar serinin başlangıcında soğuk ve duygusuz görünse de, daha fazlası var; güzelliği ve çekiciliği. Aslında, bu listedeki en duygusal ve sadık kızlardan biri olabilir. Baş kahraman olan Shu ile görüştükten sonra daha misafirperver biri oldu. Inori güzelliğinin yanında genelde sessiz olmasına rağmen savaşta oldukça etkili.

15- Senjougahara Hitagi: Bakemonogatari

Yengeç benzeri bir yaratıkla karşılaşmasından sonra ağırlığının çoğunu kaybeden Senjougahara her ne kadar tehditkar görünse de kıvrak zekalı ve açık sözlü bir karakter. Hepsinin yanında mor saçları ve göz alıcı görünümüyle oldukça çekici görünen Senjougahara aynı zaman okulun atletizm takımındaki en iyi koşucudur.

14- Miyuki Shiba: Mahouka Koukou no Rettosei

Mahouka Koukou’nun Miyuki Shiba’sı kesinlikle bu listedeki en şirin, zarif, ve en güzel kızlardan biri. Onu gören Mahouka Koukou dünyasından herkes, olağanüstü güzelliği ve zarif zarafeti karşısında şaşkına dönmüşlerdir. Kardeşi ve uzun süredir koruyucusu olan kişi kesinlikle bunu doğrulayabilir.

13- Hinata Hyuga: Naruto/Naruto Shippuden

Genç yaşından beri güzel ama utangaç bir kız olan Hinata, yapraklardan daha zarif fakat daha güçlü bir kunoichi’ye yeşerdi. Her zaman kibar ve nazik olmuştur. Hinata her zaman başkalarının iyiliğini kendinden önce koyduğu için, başkalarının gözünde asla güçlü bir ninja olamayacağına inanılıyordu, ancak güzel mi güzel karakterimiz bunun yanlış olduğunu ispatladı ve en sonunda Naruto’yu da güzelliği ve kibarlığı ile etkilemeyi başardı.

12- Yuzuki Eba: Kimi no Iru Machi

Güzelliği ve cazibesi tamamen yeni bir seviyede ve herhangi bir erkeğin kalbini büyüleyecek derecede! Taşındığı küçük kasaba üzerinde büyük bir etkisi olan nazik ve biraz saf bir kız. Hepsinin yanında ilgi çekici bir kişiliğe de sahip.

11- Akame: Akame Ga Kill

Akame, sessiz tiptir (konu yemek olmadığı sürece). Kırmızı gözleri, uzun saçları ve donuk bakışları onu biraz korkutucu yapsa da, duruşu, kişiliği ve kendisine sadık olduğunu düşündüğü herkese kalbini vermesi, korkutucu güzelliği ve çekiciliği sayesinde listemizde kendisine yer buldu.

10- Juvia Lockser: Fairy Tail

Juvia, Phantom Lord’u mağlup ettikten sonra FT guild’ine katılan Fairy Tail’den su büyücüsü. Takıntılı olmasına ve bazılarının “zorba” olarak adlandırmasına rağmen güzelliği yadsınamaz. Ve Gray Fullbuster’a olan gönülsüz bağlılığını unutmayalım. O ideal bir Waifu.

9- Emilia: Re Zero

Bazı anime hayranları REM’i seviyor. Diğerleri RAM’i sever. Ve aslında ikisini de seviyorum (Ram’ı daha çok seviyorum). Ama sonunda Emila benim oyumu alıyor. Re Zero’nun en güzel anime kızı. En iyi kişilik özelliklerinden biri şefkatli oluşu, olduğunu düşünüyorum.

8- Iris Cannary: Violet Evergarden

Iris Cannary, çoğu hayranının ilgisini çekecek bir anime karakteri. Güçlü kişiliğinden ve kararlılığından başka, saçlarının şekli ve çiziminden olsa gerek gözlerine hayran olmamak elde değil.

7- Alice Nakiri: Food Wars

Alice Nakiri, kırmızı gözleri ve beyaza yakın sarı saçları bir kenara dursun onu öne çıkaran, yenilikçi düşünme yöntemleridir. (Özellikle yemek pişirme söz konusu olduğunda) Yeni beceri, yetenek ve başarı seviyelerini geliştirmek ve onlara ulaşmak için çaba gösterdiğinden bahsetmiyorum bile. Bu benim için görünüşü ve genel tasarımının yanı sıra onu “güzel” yapan şey.

6- Boa Hancock: One Piece

Korsan İmparatoriçesi ve Shichibukai olarak bilinen dünyadaki en güzel korsan, One Piece’den Boa Hancock. Tek bir adam (tamam, Luffy ve muhtemelen Zoro hariç) onun cazibesinden kaçamaz. Erkekler güzelliği nedeniyle kelimenin tam anlamıyla taşa dönüyor! Başlangıçta başkalarına karşı acımasız olabileceği kadar bencil ya da şımarık görünebilir. Zorlu bir geçmişi olduğu için zayıflığını gizlemek için bu sert duruşunu kullanır. Açıldığında çok daha şefkatlidir.

5- Kaname Chidori: Full Metal Panic

Bu muhteşem karakter her ne kadar güzel ve zarif olsa da, animedeki en agresif kadın kahramanlarından biridir. Oldukça asabi ve aklından geçenleri konuşmakta bir problem görmez. Yine de, bu onun cazibesi. Asabi bir yapısı olmasına rağmen, Sousuke’ye karşı yumuşak bir tarafı var.

4-Holo The Wise Wolf: Spice And Wolf

Holo bir sebepten dolayı “bilge kurttur”. Akıllı, zeki ve destekleyici bir cesareti var. Bu özellikler bile onu güzel ve çekici bir anime karakteri yapmaya yetiyor.

3- Chitoge Kirisaki: Nisekoi

Bu listedeki en genç ve enerjik karakterlerden biri. Yarı Amerikalı olduğu ve ABD’de büyüdüğü için eşsizdir. Bazen unutkan olabilir ve hızlıca saldırabilir, ancak birini tanıdığında çok iyi biri olur. Arkadaş edinmekte zorluk çektiği için arkadaşlıklarına biraz soğuk gibi başlar, ancak sonunda ısınır. Sadece bir kayanın kişiliğine sahip bir kişi Chitoge’nin güzelliğini ve çekiciliğini tanıyamaz Chitoge yüksek ruhlu ve genellikle agresif, ama aynı zamanda tatlı ve sevecen bir karakter.

2- Erza Scarlet – Fairy Tail

Erza Scarlet sadece güzel bir kız değil, hem fiziksel hem de zihinsel olarak inanılmaz derecede güçlü, uzun kızıl saçlı ve olağanüstü bir karizmaya sahip. Erza’nın bir diğer ilginç yanı ise kocaman bir yemek manyağı olması ve kek yemeyi sevmesi.

1- Kuchiki Rukia (Bleach)

Kuchiki Rukia, çizim yetenekleri berbat kelimesinin de ötesinde olacak derece de kötü olan bir karakter. Ancak hali hazır kullandığı zanpaktou en güzel zanpaktou olarak adlandırılırken bankai formundaki hali gerçekten göz kamaştırıcı ve mükemmel derece de ilgi çekiciydi.

Anime Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Death Note’a Ne Kadar Hakimsin?

Kıyıda Köşede Kalmış Animeleri Listeledik!

Yorumlar