Ana sayfa Oyunlar En İyi The Witcher 3 Grafik Modu Geliyor!

En İyi The Witcher 3 Grafik Modu Geliyor!

PAYLAŞ

CD Projekt Red tarafından beş yıl önce piyasaya sürülen Witcher 3, günümüzde bile oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor.

CD Projekt Red tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin hayranlığını kazanmayı başaran Witcher 3’ün mod geliştiricileri, oyun hakkında oldukça dikkat çekici yeni şeyler yapmaya devam ediyor.

Geliştiricilerin yaptığı bu modlardan biri, son zamanlarda 11.0 güncellemesini yayınlayan The Witcher 3 HD Reworked Project Toussaint. Oyunun grafiklerini geliştirmeyi hedefleyen bu mod, daha iyi kalitede netlik ve daha ayrıntılı nesneler için 4K çözünürlüklü dokular sunar. Mod kapsamında topraklar, binalar, kayalar, su, bitkiler, NPC’ler ve hatta hayvanlar üzerinde çalışılıyor. Yukarıda koyduğumuz video da farkı çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Modun yaratıcısı Halk Hogan PL, The Witcher 3 HD Reworked Project’in bu yaz yayınlanacak ’12 .0 Ultimate ‘güncellemesi ile sona ereceğini belirtti. Hogan, “Son beş yılda kazanılan tüm deneyimlerin birikimi olacak ve Witcher 3’ü verebileceğim en yüksek grafik seviyesine çıkaracak” dedi. “Sanırım sizi şaşırtacağım.” diyerek son noktayı koydu.

Geliştirici stüdyosu aynı zamanda, Eylül 2020’de piyasaya sürülecek olan Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. Bu nedenle, bu evrene yeni bir oyun ekleme olasılığı kısa sürede mümkün görünmüyor. Bununla birlikte, belki de, Witcher 3’ün yeniden düzenlenmiş versiyonu yeni nesil konsollar ve güç sağlayan PC donanımı ile piyasaya sürülecek

Yorumlar